Referencie

Hľadáte individuálny prístup? Sme tu pre Vás!

Michaela -Holandsko

Musím, lebo si to viac ako veľmi zaslúžia!!!! Ďakujem agentúre BestJob alebo ako ich nájdete na FB Opatrovatelky Holandskoanglicko za skvelú spoluprácu Za pomoc, za podporu, za ochotu!!! Ak hľadáte prácu ako opatrovateľka/opatrovateľ, neváhajte ich kontaktovať... V prípade záujmu Vám viem poskytnúť aj telefónne číslo

Alžbeta P.

Spolupráca s agentúrou BESTJOB - Z mojej strany v každom smere sú všetky pozitíva, spokojnosť v každej spolupráci, kontakt od momentu prvého kontaktu až po uzatvorenie samej zmluvy s klientom v Nemecku. (15.2.2021)

Mária H.

Spoluprácu s agentúrou Best Job hodnotím veľmi kladne. Oceňujem ich veľmi profesionálny prístup. Sú k dispozícií 24 hodín denne v prípade akýchkoľvek otázok a riešení. Pracovníčky sú vždy milé a ústretové vždy pomôcť. Som veľmi spokojná. Môžem len odporučiť túto agentúru. (26.2.2021)

Katarina C

Agenturu Best Job mozem len odporucit nakolko mam len dobre skusenosti. Spolupracujem s agenturou od aprila 2020 a som rada, ze som sa obratila prave na nich so ziadostou o sprostredkovanie prace opatrovatelky v Anglicku. Prajem agenture vela uspechov a spokojnych klientov. Katarina C. 22.9.2020

Iveta S.

Našla som agentúru Best Job náhodne na internete a hneď od začiatku boli veľmi ústretové obidve manažérky. Pracujem v Holandsku a keďže môj prvý klient zomrel do 3 dní okamžite mi ponúkli novú prácu, takže som sa len v rámci Holandska presunula, nemusela som cestovať na Slovensko. Našli mi spôsob prepravy a poslali novú zmluvu cez internet. Sú veľmi spoľahlivé a starostlivé a cítim sa s nimi bezpečne v cudzine. Môžem vrelo odporučiť. Iveta S. 15.9.2020

Irina J.

Pracujem pre agentúru Best Job 1 rok, a som veľmi spokojná. Oceňujem pozitívny prístup pri riešení akýchkoľvek otázok. Agentúru Best Job odporúčam. Irina J. September 2020

Viera V.

Predtým ako som vycestovala do UK, nemala som čas zisťovať informácie o agentúre Best Job. Bolo to veľmi rýchle rozhodnutie, riskantné, ale neľutujem. Ihneď po absolvovaní certifikovaného kurzu v UK som dostala prácu. S agentúrou Best Job mám len tie najlepšie skúsenosti. Netýka sa to len dodržiavania zmluvných podmienok, čo je pre agentúru samozrejmosťou. Zároveň veľmi oceňujem flexibilitu a ľudský prístup manažérok tejto agentúry.

Karin K.

S agentúrou Best Job mám len pozitívne skúsenosti. Manažéri firmy vždy dodržia, čo sľúbia a môžte kontaktovať ich stále, čo v cudzine určite oceníte. V prípade zmeny stavu klienta alebo podmienok nájdu vhodné riešenie. Vidno, že agentúra má záujem o to, aby sa aj opatrovateľ cítil v práci spokojne a bezpečne.

Elena M.

S agentúrou Best Job mám pozitívne skúsenosti. Vycestovala som s nimi do Anglicka. Prácu mi vybavili do 2 tyždňov, veľmi rýchlo. Preplatili mi letenku a cestu do Anglicka, čo mi veľmi pomohlo na začiatku. Viem, že v prípade núdze, alebo otázok ich môžem aj cez víkend, alebo večer. Vždy mi pomohli a všetko čo som potrebovala vybavili.

Marcela B.

S agentúrou Best Job spolupracujem od roku 2016 a od začiatku našej spolupráce som cítila ich podporu. Všetky dohodnuté podienky boli splnené, preplatili mi letenku a výplata chodí vždy v dohodnutom termíne. Určite odporúčam aj ďalším „live in“ opatrovateľkám.

Alica V.

Pracujem pre agentúru Best Job od Apríla 2015 a zatiaľ som nemala žiadny problém a všetko bolo splnené, ako bolo dohodnuté. Preplatené letenky, výplata načas a keď potrebujete pomoc, tak sa snažia vyjsť maximálne v ústrety a snažia sa Vám pomôcť, čím skôr ak to potrebujete, a tiež Vás podporujú ak máte problém. Som veľmi spokojná.

G.S. from Romania

I started to work with Best Job agency in January 2016. Best Job is an agency you can trust. They offered me great support all the time. They are understanding and flexible regarding the working periods you choose. And the most important is that Best Job is always keeping its promises. So I highly recommend their services.

Viera M.

Agentúru Best Job odporúčam. Vycestovala som cez nich do Nemecka. Sú seriózni a vždy keď som potrebovala boli nápomocní. Opatrujem vyše 15 rokov a s touto agentúrou som zatiaľ veľmi spokojná.

Helena O.

Vyjadrujem úplnú spokojnosť s aktivitou danej pracovnej agentúry a oceňujem ponúknuté pracovné príležitosti. Pretože som prácu zvládla i preto, že sa podarilo skoordinovať pobyt doma a i pobyt v UK. Naša spolupráca je dobrá a umožňuje riešiť prípadné nejasnosti a kontaktovať emailom i telefonicky. Oceňujem jej služby a pozitívny prístup v riešení pracovných záležitostí.

Iveta S.

S agentúrou Best Job spolupracujem už od apríla 2016. Na základe mojich osobných skúseností môžem konštatovať, že je jednou z mála, ktorá má aktívny prístup pri sprostredkovaní zamestnania a vysokú profesionalitu pri riešení akýchkoľvek problémov súvisiacich s pozíciou opatrovateľky v zahraničí. Prajem im i naďalej veľa spokojných „live in“opatrovateliek a klientov v krajinách EÚ.

Magdaléna S.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať agentúre Best job za sprostredkovanie práce v Anglicku. Cítim sa tu výborne. Vybavenie bolo extrémne rýchle. Pokiaľ ich kontaktujem, vždy sa mi ozvú a pomôžu čo je ich vysoká profesionalita. Pani M. je veľmi milá a ochotná vždy pomáhať aj celý team. Nesmierne si to vážim a vďaka tejto práce mám možnosť cestovať a spoznávať krajiny. Za všetko zo srdca ďakujem agentúre Best Job. (22.7.2019)

Anna M.

Pracujem pre agentúru Best Job od 2015 a zatiaľ som nemala žiadny problém. Sú profesionálni a vždy keď som potrebovala boli nápomocní. Oceňujem ich služby a pozitívny prístup v riešení pracovných záležitostí. V spolupráci s nimi, sa v zahraničí necítim taká sama. (15.7.2019)

Iveta D.

S agentúrou Best Job som začala pracovať od apríla 2019. Cestovala som s nimi do Anglicka a začala pracovať na turnusy v jednej anglickej rodine. Prácu mi vybavili veľmi rýchlo do 2 týždňov, boli milé, ústretové a pohotové vybaviť všetky záležitosti ohľadom práce. Ich prístup sa mi veľmi páčil a preto som si ich vybrala. Neplatila som žiadne poplatky za prácu a dostala som možnosť aj výberu práce. Preplatili mi letenku aj cestu do Anglicka čo mi veľmi pomohlo na začiatku. S agentúrou a prácou som veľmi spokojná. Viem, že v prípade núdze, alebo otázok ich môžem kontaktovať aj cez víkend alebo večer. Agentúru Best Job som našla na internete, zaujali ma ich podmienky aj platové, tak som ich kontaktovala. Výplata chodí pravidelne na účet. Viem, že som si vybrala tu najlepšiu agentúru. Môžem len odporučiť každému, kto hľadá prácu. Veľmi pekne ďakujem za najlepšie služby ktoré mi agentúra Best Job ponúkla a som rada, že môžem pracovať cez túto agentúru. Je to jedna seriózna agentúra. Ďakujem vám veľmi pekne za spoluprácu! (15.7.2019)

Dana B.

Spoluprácu s agentúrou Best job hodnotím kladne. Cením si ich profesionálny prístup pri sprostredkovaní práce do Anglicka. Pracovníčky v agentúre sú vždy milé, ústretové a nápomocné. Zo skúsenosti môžem potvrdiť, že im záleží nielen na spokojnosti klientov, ale aj nás opatrovateliek. Sú k dispozícii 24/7, v prípade akejkoľvek potreby sú vždy ochotné pomôcť a vyriešiť situáciu k vzájomnej spokojnosti. Doporučujem každému, kto hľadá serióznu agentúru. (17.7.2019)

Mária P.

S agentúrou Best Job mám veľmi dobré skúsenosti. Pracujú v nej ústretoví a milí ľudia, schopní odborne poradiť v akejkoľvek situácii, či už ohľadom cestovania alebo priamo pobytu v rodine. V prípade riešenia problémov reagujú skutočne rýchlo, a preto som s doterajšou spoluprácou spokojná. (19.7.2019)

Eva T.

Best Job je spoľahlivá agentúra. Som spokojná s nimi, dostala som vždy dobrú prácu a všetko rýchlo. Pomohli aj organizovať cestu. Keď mám otázky môžem im volať hocikedy, sú vždy nápomocní. Ďakujem za spoluprácu! (21.7.2019)

Martina K.

I have been working as UK self-employed person since 2015. I started my cooperation with BestJob in March 2019. I intended to continue to be independent in the choice what client I would like to work with and take the decision about my free time I love to spend with travelling. BestJob met both these working conditions. I like the way BestJob let me know about the current job offers in UK and Holland. Every 14 days I receive an email about the current carer job offers along with all the necessary information. In case some detail is missing BestJob is always willing to find out for me. I am very pleased when BestJob calls me and asks if everything ok with me in the new place of operation. There was no problem with either the payment of my invoices or the admin organisation so far. Both the ladies from BestJob I am usually in touch are very nice, polite and patient. I definitely can recommend this Agency to carers who are not sure what agency to work with. (23.7.2019)

Barbora V.

So spoluprácou s agentúrou Best Job som veľmi spokojná. Akýkoľvek môj dotaz bol zodpovedaný, výplatu mám vždy načas, môžem sa na Vás spoľahnúť čo mi dáva dobrý pocit . Čokoľvek som potrebovala bolo zo strany agentúry kladne vybavené a tiež k mojej spokojnosti. Verím že naša spolupráca bude naďalej v tomto duchu pokračovať. Určite by som Vás odporučila aj ostatným. (23.7.2019)