NL 183 HOLANDSKO-Amsterdam

Základné informácie

Holandsko -AMSTERDAM 
NÁSTUP - 18.12.2023
Plat: 2100€ /netto /mesiac 
Turnus : 2 mesiace 
Príspevok na cestu : 100€
BONUS ZA SVIATKY 150€ 
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena 30-50 milej a pokojnej povahy  ,skúsenosti, trpezlivá, empatická, flexibilná ,komunikatívna angličtina , skúsenosti s podobnou diagnózov -diabetes !!!
Voľno : utorok +štvrtok od 10-15:00 hod , nedeľa od 10-18:00 hod alebo po dohode s rodinou 
Ubytovanie : opatrovateľka  má vlastnú izbu -kúpeľna spoločná s klientkou 
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. 

Klient

Pohlavie: žena 
Vek: 84 rokov 
Diagnóza:  demencia, diabetes 2.typu , po porážke , ochorenie srdca 
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: nie 

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:  klientka žije sama v Amsterdame v priestranom byte na treťom poschodí s výťahom obklopení zeleňou . Je vdova má niekoľko synov v Rotterdame  , ktorých pravidelne navštevuje  a oni navštevujú ju. Majú medzi sebou veľmi blízky vzťah a synovia sú veľmi nápomocní.  V roku 2019 a 2022 prekonala miernu mozgovú príhodu po ktorej má mierne obmedzenú mobilitu v pravej ruke . Komunikuje v angličtine a aj rozumie . Pani má diagnostikovanú demenciu a  diabetes typ 2.  Nosí inzulínové náplaste a momentálne je hladina cukru stabilizovaná . Klientka sa je samostatná, vie sa sama osprchovať, na prechádzky chodí s rolátorom na dlhšie výlety používa vozík .Pani rada číta , vyfarbuje omaľovánky alebo sleduje oblúbené serialy v TV . Rada sa zapojí do varenia . V noci spí dobre , do postele ide medzi 22-23:00 a vstáva ráno o 8:00 .  Klientka potrebuje opatrovateľku, ktorá je empatická a rozumie aj jej potrebám. Opatrovateľka by mala byť priateľská a mala by mať skúsenosti s diabetes . Pani je veľmi milá, nenáročná , nemá rada samotu .  
Pracovná náplň:   asistencia a podpora v denných aktivitách , pomoc s osobnou hygienou,  pomoc s  obliekaním, umývanie , príprava jedla-varenie   , pranie , žehlenie , spoločnosť počas dňa 

 

  

Mám záujem Máte otázku ?