NL 181 HOLANDSKO- BUREN -vidiecka obľasť medzi Utrechtom, Tielom a Nijmegenom

Základné informácie

Holandsko -BUREN -vidiecka obľasť medzi Utrechtom, Tielom a Nijmegenom
NÁSTUP - 10.4.2023
Plat: 2000€/ netto/mesiac 
Bonus: 150€ /po odpracovaní 2 mesiacov 
BONUS APRÍL+MÁJ !!!
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena 30-50 milej a pokojnej povahy  ,skúsenosti ,nefajčiarka , trpezlivá, empatická, flexibilná ,komunikatívna angličtina , aktívna šoférka !!!
Ubytovanie : opatrovateľka  má vlastnú izbu  , kúpeľna je spoločná s klientom 
Voľno : denné prestávky od 15-17:30 hod  , víkend voľný !!!
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. 

Klient

Pohlavie: muž 
Vek: 70 rokov  
Diagnóza:  Parkinson , riziko pádu , walker , vozík 
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: mačka 

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:  Pán  žije so svojou manželkou v Burene, čo je dedina vo vidieckej oblasti medzi Utrechtom, Tielom a Nijmegenom.Klient je bývalý profesor , je inteligentný , rád číta noviny a chodí na prechádzky . Už niekolko rokov trpí Parkinsonom ale posledný rok a pol sa jeho stav zhoršil. Je stále pohyblivý, ale hrozí mu pád , potrebuje pomoc pri vstávaní  z postele a stoličky. V domácnosti používa chodítko
pre extra podporu. Klient  je schopný ísť sám na toaletu počas dňa, ale v noci bude potrebuje pomoc. S tým mu pomáha  manželka, ale 2x týždenne (od utorka večera do štvrtka večera) zostáva kvôli práci v  Rotterdame. Počas týchto noci (a dni), opatrovateľka zostáva s klientom sama .Pán takisto slabšie počuje . Takisto pomáha s väčšími nákupmi. Opatrovateľka má k dispozícií auto ( manuál) s ktorým sa chodí na väščie nákupy. Nakoľko klient už nemôže šoférovať je potrebné aby opatrovateľka bola aktívny šofér . O upratovanie sa stará upratovačka , varí manželka . Opatrovateľka varí len v dni keď je manželka pracovne mimo domu . Klient má v dome mačku o ktorú sa stará manželka ale takisto v jej neprítomnosti ju má na starosti opatrovateľka .   

Pracovná náplň:   asistencia a podpora v denných aktivitách , pomoc s osobnou hygienou,  pomoc s  obliekaním, umývanie , príprava jedla-varenie   , pranie , žehlenie , spoločnosť počas dňa, pomoc pri prechádzkach  , nákupy autom -manuálna prevodovka 

 

  

Mám záujem Máte otázku ?