125321 Nemecko- Peine pri Hannoveri

Základné informácie

125321 Nemecko - Peine pri Hannoveri
Nástup: 23.5.2022 do 27.6.2022
Plat: 1730 eur/mesiac
Turnus: záskok na 5 týždňov
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, stredne pokrocila nemcina, ockovanie 3x, aktivna slovenska zivnost

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Klient: zena, 77 rokov, 168 cm, 70 kg
Diagnóza: vysoky krvny tlak, inkontinencia, alzheimera, zeleny zakal
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta: Pani má alzheimera, niekedy je depresivna. Chodi s rolatorom. Ma zacinajucu demenciu- zabuda. Vie sama vstat, pripadne podat jej ruku treba. V noci ide sama na wc
Pracovná náplň:  pomoc s hygienou a obliekaním, starostlivosť o domácnosť, varenie,
Doplnkové informácie: Býva sama v dome v meste, opatrovatelka ma izbu, kupelnu, internet, kuchynu. Chodi tam upratovacka.