NL 100 HOLANDSKO – Arnhem - PRE MUŽA

Základné informácie

HOLANDSKO - Arnhem
Nástup: 15.12.2019
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Bonus za sviatky 100 Eur + Bonus na cestu 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: MUŽ
Jazyk: anglický jazyk
Vodičský preukaz: je výhodou
Fajčenie: nie
Ubytovanie: Dom
Samostatná izba: áno 
Internet: áno
Ostatné info: Muž, od 20- 45 rokov s dobrou fyzickou kondíciou, anglicky jazyk, nefajčiar, skúsenosti s opatrovaním, trpezlivý, fyzicky zdatný, zodpovedný a pozitívne naladený, vodičský preukaz je výhodou nie podmienkou. 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
U klienta pracujú 2 opatrovatelia v 12 hodinovej pracovnej smene 5 dní v týždni. Jeden celý deň je voľno a ďalší deň pracuje opatrovateľ 24 hodín. Opatrovateľ býva mimo domu klienta.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 27 rokov
Diagnóza: Svalová dystrofia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
muž, 27 rokov, svalová dystrofia. Klient je závislý na elektrickom vozíku, jtorý vie sám ovládať. Má operovaný ľavý bedrový kĺb, čo mu spôsobuje bolesti, preto berie praidelne morfium. Každé ráno potrebuje pomôcť na WC. Klient trpí obsedantno - kompulzívnou chorobou, čo znamená, že všetko musí byť zorganizované a na poriadku. Inak je klient inteligentný mladý muž, má rád šport, hru na playstation, každý týždeň hráva hokej pre telesne postihnutých. Bol by rád aby mu opatrovtaeľ aj varila, doteraz to robila rodina ktorá býva v hlavnom dome vedľa. U klienta pracujú 2 opatrovatelia v 12 hodinovej pracovnej smene 5 dní v týždni. Jeden celý deň je voľno a ďalší deň pracuje opatrovateľ 24 hodín. Opatrovateľ býva mimo domu klienta.

 

Náplň práce:
Osobná hygiena, pomoc s obliekaním, transfer klienta, sprevádzanie von, denne aktivity, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie.

 

Mám záujem Máte otázku ?