GB 26 Anglicko -Cobham Surrey -hodina od Londýna

Základné informácie

Anglicko - Cobham Surrey- hodina od Londýna
Nástup: od 18.06.2022
Plat: 2 300 eur/mesiac
BONUS 150€ po odpracovaní 2 mesiacov
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:len pre opatrovateľku so  SETTLED ALEBO PRE SETTLED STATUS !!!  veľmi dobrá angličtina, nefajčiarka, trpezlivá , priateľská ,samostatná

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 99 rokov
Diagnóza: Alzheimer spojený s vasculárnou demenciou,
Alergia :  AMOXICILLIN !!!
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: nie

Popis klienta: 99 ročná pani, priateľská rada kreslí, maľuje . Býva sama v rodinnom dome. Dcéra s manželom bývajú v blízskosti a často klientku navštevujú.Dcéra sa stará aj o týždenné nákupy a dopĺňanie liekov . Klientka trpí Alzheimerom a vasculárnou demenciou. Máva občasné výpady krátkodobej pamäti a z toho dôvodu býva zmätená vtedy je potrebné pani upokojiť . Klientka rada sleduje TV , kreslí , maľuje . Rada sa rozpráva o svojej minulosti . Pani je mobilná a prespí celú noc .
Pracovná náplň: Pomoc pri umývaní a obliekaní,sledovanie užívania liekov,pomáhať jej zostať v pokoji a cítiť sa bezpečne počas epizód zvýšeného zmätku, sprevádzanie na výletoch, napr. nákupy, kaviarne atď. , príprava 3 hlavných jedál denne plus nápojov,starostlivé sledovanie príjmu tekutín a povzbudzovanie k pitiu počas dňa, aby sa znížilo riziko infekcií moču, denné upratovanie , pranie a žehleni bielizne,nakupovanie potravín v prípade potreby, spoločnosť
Doplnkové informácie: denné 2 hodinové prestávky