NL 99 HOLANDSKO – Lelystad - ZASKOK

Základné informácie

HOLANDSKO - Lelystad
Nástup: 23.11.2020
Plat: 880 Eur/turnus
Turnus: 23.11.-6.12.2020
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk
Vodičský preukaz: je výhodou
Fajčenie: nie
Ubytovanie: Apartmán 
Samostatná izba: áno 
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 20- 33 rokov, anglický jazyk, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, trpezlivá, fyzicky zdatná, energeticky a pozitívne naladená, vodičský preukaz je výhodou, cestovný pas (klientka rada cestuje). 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
K dispozícii je auto, preto vodičský preukaz je výhodou. Osobnosť opatrovateľky je dôležitejšia ako predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním. Dôležité je, aby opatrovateľka bola flexibilná a schopná rýchlo sa učiť nové veci.
Voľno: 2 hodiny denne + flexibilne podľa dohody

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 33 rokov
Diagnóza: Gullian Barré syndróm
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
Žena, 33 rokov,má diagnózu Gullian Barré, Klientka je paralyzovaná, dokáže hýbať prstami, to znamená dokáže ovládať elektrický vozík, dokáže prepínať programy na TV, telefonovať pomocou handsfreee, pracovať na počítači a podobne. Klientka je paralyzovaná od svojich 3 rokov. V dome je zdvihák, nie je potrebné ju manuálne dvíhať. Mentálne je úplne v poriadku, študovala právo, hovorí plynule anglicky. Má katéter zavedený v bruchu, je potrebné ho vyprázdňovať každé 3 hodiny, taktiež v noci. V noci je potrebné ju každé 3 hodiny polohovať (trvá to len chvíľku). Klientka vstáva až okolo obeda. Klientka je vydatá a žije so svojim manželom v peknom 3 izbovom byte. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. Klientka je veľmi dobrá kuchárka, presne povie čo treba robiť. Je spoločenská, rada nakupuje, chodí von, rada cestuje, preto hľadá niekoho kto jej bude robiť spoločnosť vždy s dobrou náladou

 

Náplň práce:
Osobná hygiena, pomoc s obliekaním, umývaním, sprevádzanie von, denné aktivity, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

 

Mám záujem Máte otázku ?