GB 33 ANGLICKO – Chatham

Základné informácie

ANGLICKO - Chatham (Kent)
Nástup: 15.12.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 5 týždňov
Príspevok na cestu: 100 Eur
Bonus za sviatky
POZOR: Opatrovateľka začína pracovať hneď v deň príchodu, odporúča sa 14 dní ostať len na adrese klienta, s výnimkou nevyhnutných nákupov.

Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: nie 
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno, WI FI
Ostatné info: Žena, od 25 – 55 rokov, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, opatrovateľské skúsenosti, komunikatívna, empatická.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 96 rokov
Diagnóza:  Demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
žena, 96 rokov, demencia. Môže byť občas zábudlivá a dezorientovaná. V minulosti utrpela niekoľko pádov. Máva občas zápal obličiek a zhoršený zrak. Klientka sa dokáže postaviť zo stoličky, ale môže byť neistá. Keď sa cíti lepšie dokáže sa pohybovať pomocou chodítka. Nosí vložky, ale cez deň používa aj WC, v noci využíva “commode”.  Klientka býva v dome, má výťah. Klientka rada pozerá TV (správa, dokumenty). Keď je pekné počasie rada trávi deň na záhrade. Má dvoch synov. Syn organizuje veľké týždňové nakupovanie. Druhý syn ju pravidelne navštevuje, občas prespí aj cez noc.

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, pripomínanie brať lieky, dodržiavanie pitného režimu,  denne aktivity, pomoc v domácnosti: upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie. 

 

Mám záujem Máte otázku ?