NL 21 HOLANDSKO – Amsterdam

Základné informácie

HOLANDSKO - Amsterdam
Nástup: 10.5.2020
Plat: 2000 Eur/mesiac
Turnus: 1 mesiac
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk
Vodičský preukaz: nie
Fajčenie: nie
Ubytovanie: Výškový apartmán s výhľadom na Amsterdam 5  minút pešo od centra.
Samostatná izba: áno s vlastnou kúpeľňou
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 25 – 50, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz nie je potrebný, milá, aktívna, komunikatívna, mala by byť aj fyzicky zdatná.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 dni v týždni+ denné prestávky

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 62 rokov
Diagnóza: po porážke
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
Žena, 62 rokov, 96 kg. V minulosti prekonala mozgovú porážku. Má začínajúcu demenciu.  Klientka nechodí, ale dokáže sa postaviť a zdvihnúť za pomoci opatrovateľky. Inak sa pohybuje na vozíku.  Občas sa v noci budí. Má zmeny nálad, pre zlepšenie stavu je okolo klientky potrebná pozitívna atmosféra. Klientka je veľmi spoločenská, rada chodí von na prechádzky, do múzeí, kaviarní. Klientka je inkontinentná, nosí plienky, ale chodí aj na WC. Pani rozumie po anglicky ale kvôli mozgovej porážke odpovedá pomalšie. Pani je bývalá známa návrhárka kabeliek, žiaľ už túto záľubu vykonávať nemôže-preto by mala opatrovateľka klietku naladiť k podobným aktivitám.  Syn klientky vlastní reštauráciu, kde je opatrovateľka s klietkou vítaná každý deň na obed alebo večeru. 

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, jednoduché domáce práce: varenie (minimálne), upratovanie, pranie, žehlenie nakupovanie

 

Mám záujem Máte otázku ?