NL 97 HOLANDSKO – Hoorn

Základné informácie

HOLANDSKO - Hoorn (40 km od Amsterdamu)
Nástup: 20.09.2021
Plat: 1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Bonus 100 Eur po odpracovaní dvoch mesiacov

Bonus 150 Eur po odpracovaní troch mesiacov

Bonus za Vianocne sviatky a Silvester 200 EUR
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk
Vodičský preukaz: ÁNO
Fajčenie: nie
Ubytovanie: apartmán s výhľadom na jazero
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info:  žena, od 25-60 rokov,  anglický jazyk, nefajčiarka, priateľská, empatická, trpezlivá, skúsenosti s podobnou diagnózou, vodičský preukaz je vyhodou.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 4 hodiny dvakrát do týždňa + denné prestávky. Je potrebné, aby opatrovateľka bola flexibilná.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 68 rokov
Diagnóza: Parkinson
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
muž, 68 rokov, Parkinson. Klient je mentálne úplne v poriadku, stále je dostatočne mobilný. Máva však občas triašky a tŕpnutie končatín. Preto je potrebné, aby mu opatrovateľka  asistovala, alebo robila dohľad. Zároveň je potrebné mu dopriať pocit nezávislosti. Klient vie samostatne vstať z postele, ísť na WC, osprchovať sa, obliecť, ale je potrebné byť nablízku. Je potrebna kratka nočna asistencia kvôli kontrole liekov. Klient je milý, pokojný a pozitívne naladený pán. Má k dispozícii auto, preto by chcel, aby opatrovateľka aktívne šoférovala. Rád by navštevoval svoju rodinu, jeho žena a syn bývajú asi hodinu cesty. Jeho dcéra býva v Hoorne tiež. Pochádzajú zo Surinamu, ale v Holandsku sú už veľa rokov. Jeho priateľka sa o neho starala, ale už jej to zdravotný stav nedovoľuje a nežije už s ním v domácnosti. Pán rád chodí na miestny trh nakupovať si čerstvé ovocie a zeleninu. Má veľmi rád hudbu, futbal, ktorý nadšene pozerá v TV. Je vzdelaný, bývalý doktor, hovorí anglicky a holandsky. 

 

Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou, asistencia na WC,  pomoc s obliekaním, pravidelné pripomínanie užívania liekov, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie, šoférovanie, kontrola príjmu liekov 

 

Mám záujem Máte otázku ?