13520 Nemecko- Grenzach-Wyhlen pri fr. a švajč. hranici

Základné informácie

13520 Nemecko - Grenzach-Wyhlen pri fr. a švajč. hranici
Nástup: čím skôr
Plat: 1890 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka alebo opatrovateľ, stredne pokročilá nemčina, fajčenie len mimo domu, vodičský preukaz

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  99 rokov, 168 cm, 48 kg
Diagnóza: zlomenina krčka stehennej kosti, začínajúca demencia, inkontinencia
Pohlavie: muž
Vek:  64 rokov, 185 cm, 73 kg
Diagnóza: diabetes, skleróza multiplex, ochrnutie ruky, katéter

Počet osôb na opatrovanie: 2
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá:

Popis klienta: Pani sa pohybuje na vozíku. Treba jej pomôcť postaviť sa, keď sedí na vozíku.  V noci spí a netreba k nej vstávať.
Popis klienta 2: Pán má problém s nohami, ľavú ruku má nepohyblivú, na nohy sa nevie postaviť. Sám si vyprázdňuje katéter. Je pripútaný na vozík. Vozík je elektrický.
Pracovná náplň:  pomoc pri hygiene, obliekaní, pomoc pri vstávaní z postele a vozíka, kompletný transfer, starostlivosť o domácnosť, varenie, nakupovanie
Doplnkové informácie: Bývajú v dome. K dispozícii je elektrický vozík. Opatrovateľka má vlastnú izbu, internet, kúpeľňu.