119828 Nemecko- Wiesbaden

Základné informácie

119828 Nemecko - Wiesbaden
Nástup: 15.1.-1.2.
Plat: 1750 eur/mesiac
Turnus:  mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky: opatrovateľka, aktívna slovenská živnosť, fajčenie mimo domu, očkovanie proti covid19

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  95 rokov, 168 cm, 60 kg
Diagnóza: začínajúca demencia, inkontinencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta: Pani má problém s očami. Nosí načúvací strojček.
Pracovná náplň:  pomoc v domácnosti, varenie, nákupy, pomoc s hygienou a obliekaním
Doplnkové informácie: býva sama v dome v meste, synovec v oddelenej časti domu, nákupy pešo, opatrovateľka má vlastnú kúpeľňu, izbu, internet