NL 165 -Holandsko - Middelbeers

Základné informácie

Holandsko - Middlebeers
Nástup: 6.11.2023
Plat: 2000 eur/mesiac
Bonus : 150€ po odpracovaní 2 mes/ 200 € po 3 mesiacoch
Bonus za sviatky :150€

Turnus: 3 mesiace a viac
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: muž, žena   ,komunikatívna angličtina alebo holandský jazyk  ,fajčenie povolené len von , trpezlivý, empatický, skúsenosti s demenciou , vodičský preukaz
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Ubytovanie: jednopodlažný dom - samostatná izba so spoločnou kúpeľnou
Voľno: 2 celé dni +dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena (1,55cm  /48 kg )
Vek:  87 rokov
Diagnóza: Demencia , degeneratívne ochorenie svalov, rečové problémy , rolátor , invalidný vozík , inkontinecia  , riziko pádu
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: áno -mačka

Popis klienta: žena 87 rokov žije sama v jednopodlažnom dome . Klientka trpí demenciou a dedičným degeneratívnym ochorením svalov -HMSN 1A. V roku 2012 absolvovala operáciu  bedrového kĺbu , nosí ortopedickú obuv  . Vie chodiť jedine pomocou rolátora alebo vozíka .Pani má problémy s krátkodobou pamäťou a dezorientáciou v čase a priestore . Občas zabúda názvy a používanie každodenných predmetov . Klientka je veľmi samostatná a nezávislá osoba a niektoré veci aj napriek diagnóze dokáže robiť sama . Klientka neocení prehnane "veselú opatrovateľku"a je veľmi citlivá na zmeny , zostane rozrušená  Cení si svoj osobný priestor a veľakrát chce byť sama . Dva krát -tri krát do týždňa chodí na návštevu dcéra , ktorá sa  stará aj o nákupy a je veľmi nápomocná . Pani má rada hudbu a v minulosti zvykla malovať. Rada číta a raz do týždňa sa zúčastňuje djembe klub (bubnovanie) .  Je bývalá dobrovoľníčka , vyučovala  francúzštinu, venovala sa charite a zaujíma sa o iné kultúry a cudzie jazyky .
Pracovná náplň:   pomoc a podpora v denných aktivitách ,hygiena ,varenie , pranie a nakupovanie , kontrola úžívania liekov ( Baxter roll ) ,
Doplnkové informácie: voľno 2 dni v týždni + 2 hodiny denné prestávky

Mám záujem Máte otázku ?