NL 163 -Holandsko - centrum Amsterdamu

Základné informácie

Holandsko -centrum  Amsterdamu
Nástup: 19.6.2024
Plat: 2100 eur/mesiac
Cestovný bonus  : 150€ po odpracovaní 2 mesiacov

Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky:  láskavá , milá  opatrovateľka,komunikatívna angličtina , nefajčiarka, skúsená , trpezlivá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Ubytovanie :
samostatná izba -kúpeľňa spoločná s klientkou
Voľno:
2 x do týždňa +denné prestávky

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena 95 rokov
Diagnóza: Demencia ,zhoršená mobilita- invalidný vozík , problémy so sluchom , Sara steady lift
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: 0

Popis klienta: žena 95 rokov žije sama v apartmánovom byte v centre Amsterdamu. Má štyroch synov , ktorí sa jej snažia stále pomáhať . Pani trpí demenciou a zhoršenou mobilitou,na prechádzky používa invalidný vozík . V domácnosti je aj Sara steady lift na pomoc pri presúvaní z postele na vozík .Je potrebné pani podporovať v samostatnosti počas denných aktivít a činnostiach . Pani chodí veľmi rada na prechádzky do parku, ktorý sa náchádza priamo pred jej apartmánom na vozíku . Rada sleduje televízor , najradšej  má programy o prírode ako National Geographic ale takisto šport . Klientka horšie počuje preto je potrebné hovoriť hlasnejšie .Pani má rada typické holandské jedlá ale inak v jedle nie je prieberčivá všetko zje. Ako prílohu jedáva zemiaky.V noci spí dobre  . Dva krát do týždňa k nej chodí fyzioterapeut .
Pracovná náplň:   pomoc pri vstávanie z postele, kontrola užívania  liekov,   obliekanie  a dennou hygienou , ľahké domáce práce, pranie, varenie, nákupy .
Doplnkové informácie: voľno 2 dni v týždni + 2 hodiny denné prestávky alebo po dohode s rodinou

Mám záujem Máte otázku ?