NL 162 Holandsko- Heerde blízko Zwolle

Základné informácie

Holandsko - Heerde near Zwolle
Nástup: 1.3.2022
Plat: 1900 eur/mesiac
Bonus : 100€ po odpracovaní 2 mes/ 150 € po 3 mesiacoch

Bonus za sviatky Apríl  : 150€
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna nemčina , nefajčiarka

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: 2 celé dni +dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  98 rokov
Diagnóza: Demencia ,inkontinecia , riziko pádu
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: 0

Popis klienta: žena 98 rokov žije sama. Pani trpí demenciou a nízkym krvným tlakom a menším problémom so srdcom na čo užíva lieky . Klientka sa snaží byť , čo najviac samostatná, ale potrebuje neustály dohľad nakoľko jej hrozí riziko pádu . Pani nosí plienky . Je potrebné pani podporovať v samostatnosti počas denných aktivít a činnostiach . Klientka užíva lieky na spanie čiže prespí celú noc . Klientka rozpráva nemecky, holandsky a trochu anglicky .
Pracovná náplň:  pomoc s osobnou hygienou, príprava jedla, vstávanie z postele, kontrola užívania  liekov, asistovanie pri chôdzi,  pomoc s obliekaním, ľahké domáce práce, pranie, varenie, nákupy .
Doplnkové informácie: voľno 2 dni v týždni + 2 hodiny denné prestávky

Mám záujem Máte otázku ?