Belgicko

Základné informácie

Belgicko
Nástup: 5.01.2021
Plat: dohodou
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce: na belgickú pracovnú zmluvu, čiastočný úväzok

Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky: spoľahlivý pár (muž a žena), komunikatívna angličtina, vhodné pre pár, ktorý sa chce v Belgicku usadiť a žiť tam

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými klientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena, muž
Počet ďalších osôb v domácnosti: 2
Zvieratá:

Popis klienta: Manželia potrebujú pomoc len v rámci domácich prác a práce okolo domu a v záhrade.
Pracovná náplň:  pre ženu: 3x do týždňa 6 hodín denne upratovanie, umývanie podlahy,  udržiavanie čistej domácnosti

                             pre muža: 3x týždenne 4 hodiny - práca v záhrade, kosenie trávnika, zametanie lístia, údržba záhrady
Doplnkové informácie: Práca vhodná pre pár, ktorý sa chce usadiť a žiť v Belgicku. Časom dostanú aj ID. Môžu navštevovať kurz holandštiny