GB 40 ANGLICKO – Worthing

Základné informácie

ANGLICKO - Worthing
Nástup: 24.8.2020
Plat: 2300 Eur/mesiac
Turnus: 1 mesiac
Bonus na cestu 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: NIE
Fajčenie: nie
Ubytovanie: byt
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 25 – 60 rokov, ovládanie anglického jazyka, nefajčiarka, priateľská, príjemná, trpezlivá,komunikatívna, vodičský preukaz nie je potrebný, fyzicka zdatná.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž a žena
Vek: 77 a 84 rokov
Diagnóza:  po porážke, obmedzená mobilita
Počet osôb na opatrovanie: 2
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
manželský pár, ich mobilita je limitovaná. 
Žena: má 77 rokov, väčšinu času, trávi na vozíčku, ale sama sa dokáže pohybovať. Vie sa zdvihnúť z postele a premiestniť sa do vozíka, alebo z vozíka na stoličku, dokáže samostatne stáť. Má katéter, opatrovateľka mení sáčky. Nie je inkontinentná, je potrebné jej pomáhať na WC. Keďže je 2 roky po porážke má čiastočne paralyzovanú ľavú stranu. Je potrebné jej pomáhať s obliekaním a hygienou. Chce ostať čo najviac nezávislá. Klientka je vegetariánka.
Muž: má 84 rokov, klient utrpel úraz v lete 2019, mal zlomenú panvu, momentálne sa vrátil z nemocnice. Je mobilný, dokáže prejsť krátku vzdialenosť s pomocou chodítka. Klienta bude navštevovať rehabilitačný tím a cvičiť s ním. Klient nie je inkontinentný, len na noc pre istotu nosí vložky. Vie sa sám obliecť, aj vykonať hygienu, ale je potrebné mu asistovať.

 

Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou, obliekaním, asistencia s dennými činnosťami, pripomínanie, liekov, sprevádzanie vonku,  varenie, nakupovanie, upratovanie. 

 

Mám záujem Máte otázku ?