BE02 Belgicko

Základné informácie

BELGICKO

Nástup: priebežne - ihneď
Plat:  OD 1750 € / mesiac / netto (v čistom)
Letenka / cesta do Belgicka: HRADENÁ
Turnus: 2-3 mes +
Spôsob spolupráce: pracovná zmluva (belgicka) Odvody sú hradené

Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna francúzština!!! základy anglického /holandského jazyka , skúsenosti s opatrovaním , opatrovateľký kurz , REFERENCIE !!
Ubytovanie :
zabezpečené -samostatná izba
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno:1- 2 dni

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž, žena
Vek: rôzne
Diagnóza: rôzne

Pracovná náplň:  záleží od zdravotného stavu a potrieb seniora: domáce práce a nákupy, starostlivosť o klienta,  dohľad nad jeho aktivitami, príprava jedla, kontrola užívania liekov, výmena inkontinenčného materiálu
Doplnkové informáciePráca je na belgickú pracovnú zmluvu, 40 h / týždenne. Opatrovateľka má 1-2 dni voľna.