BE02 Belgicko

Základné informácie

Belgicko

Nástup: priebežne ihneď
Plat: 1580 € / mesiac / netto (v čistom)

Letenka / cesta do Belgicka: HRADENÁ
Turnus: 3 mes +
Spôsob spolupráce: Pracovna zmluva (belgicka) Odvody sú hradené

Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna francúzština alebo angličtina alebo nemčina alebo holandština

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: 2 dni

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž, žena
Vek: rôzne
Diagnóza: rôzne

Pracovná náplň:  záleží od zdravotného stavu a potrieb seniora: domáce práce a nákupy, starostlivosť o klienta,  dohľad nad jeho aktivitami, príprava jedla, kontrola užívania liekov, výmena inkontinenčného materiálu
Doplnkové informáciePráca je na belgickú pracovnú zmluvu, 38 h / týždenne. Opatrovateľka má 2 dni voľna.

Mám záujem Máte otázku ?