NL 160 Holandsko- Maastricht

Základné informácie

NL 160 Holandsko - Maastricht
Nástup: 03.03.2022
Plat: 1900 eur/mesiac
Bonus 100 eur po odpracovaní 2 mesiacov alebo 150 eur po odpracovaní 3 mesiacov
BONUS za sviatky: 150€
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna nemčina alebo holandština, nefajčiarka

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: Voľno dva krát pol dňa do týždňa plus denné 2 hodinove prestávky.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  88 rokov, 47 kg
Diagnóza: alzheimer
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: 0

Popis klienta: Pani má Alzheimera. Je mobilná, snazi sa byt samostatna. rada počúva hudbu. Už nemôže byť sama. V noci niekedy sa zobudí, nie je to pravidelne.  Má pocit, že niečo stratila. Má rada koláče a rada chodí do kaviarne.  Umývanie je dôležité, aby nedostala infekciu močového ústrojenstva. Nie je inkontinentná, ale pre istotu nosí vložky.
Pracovná náplň:  pomoc pri hygiene, obliekaní, pomoc v domácnosti, nákupy, varenie, asistovať jej pri denných činnostiach ale s kľudom, nenaháňať ju, prechádzky
Doplnkové informácie: Býva sama na predmestí Maastrichtu. Voľno dva krát pol dňa do týždňa plus denné prestávky. Syn hovorí anglicky.

Mám záujem Máte otázku ?