NL 160 Holandsko- Maastricht

Základné informácie

NL 160 Holandsko - Maastricht
Nástup: 1.12.2022
Plat: 2000 eur/mesiac+100€ BONUS PO 2 MESIACOCH
BONUS ZA SVIATKY 150€
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna nemčina a základy angličtiny , nefajčiarka, trpezlivá , skúsená , pokojnej povahy
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: Voľno dva krát pol dňa do týždňa plus denné 2 hodinove prestávky.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  90 rokov, 47 kg
Diagnóza: počiatočný alzheimer, invalidný vozík ,
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: 0

Popis klienta: klientka je pokojnej , milej povahy má   Alzheimera. Klientka má zníženú mobilitu, je veľmi slabučka a skoro slepá . Väčšinu dňa preleží v posteli . Rada počúva hudbu,  .Pani bola v minulosti učiteľkou gymnastiky .Už nemôže byť sama, potrebuje neustály dohľad .  V noci sa k pani vstáva , opatrovateľka má službu raz do týždňa , ostatné dni sa strieda rodina klientky . Klientka dáva veľký dôraz na osobnú hygienu. Nie je inkontinentná, ale pre istotu nosí vložky. Pani rozpráva len nemecky !!!
Pracovná náplň:  pomoc pri hygiene, obliekaní,pri vstávaní a presúvaní z postele na vozík  pomoc v domácnosti, nákupy, varenie, asistovať jej pri denných činnostiach ale s kľudom, nenaháňať ju, prechádzky s vozíkom
Doplnkové informácie: Býva so synom  na predmestí Maastrichtu Syn je veľmi nápomocný a takisto veľmi milý a pokojný. Pracuje z domu  . Voľno dva krát pol dňa do týždňa plus denné prestávky. Syn hovorí anglicky.

Mám záujem Máte otázku ?