U12 Nemecko- Westerheim

Základné informácie

U12 Nemecko - Westerheim
Nástup: 30.08.2022
Plat: 1800 eur/mesiac
Záskok 1 mesiac
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, pokročilá nemčina, iba príležitostná fajčiarka alebo nefajčiarka

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  94 rokov, 165 cm, 55 kg
Diagnóza: stredná demencia, inkontinencia, starecká slabosť
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: mačka, nechodí do domu

Popis klienta: Má strednú demenciu, býva zmätená, zabúda, zle počuje. Chodí s rolátorom aj po záhrade. Raz denne chodí opatrovateľská služba a vymieňa dekubitnú náplasť. Nosí vložky. Niekedy sa jej mení nálada.
Pracovná náplň:  kontrola a výmena vložiek, pomoc pri hygiene a obliekaní, kŕmiť mačku, pomoc v domácnosti, varenie, nákupy pešo, prechádzky
Doplnkové informácie: K dispozícii je zdvihák vo vani. Veľké nákupy preberá syn alebo môže ísť opatrovateľka s nevestou nakupovať. K dispozícii bicykel. Ráno vstáva medzi 7-8hod. Večer chodí späť okolo 20-21:00 hod.

Mám záujem Máte otázku ?