GB 54 Anglicko- Petersfield

Základné informácie

GB 54 Anglicko - Petersfield
Nástup: 2.12.2021
Plat: 2000 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna angličtina, nefajčiarka

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Pre- settled / settled status v Anglicku, Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  82 rokov
Diagnóza: inkontinencia, bezgluténová diéta
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1 (syn)
Zvieratá: pes

Popis klienta: Pani ma zníženú mobilitu, po dome chodí s rolátorom, ale pri chôdzi treba dávať pozor, aby nespadla. Nosí inkontinentné vložky. Mentálne je v poriadku, nemá demenciu, rada komunikuje a rozpráva. Počuje už horšie. V noci pani dobre spí a nepotrebuje starostlivosť. Klientka má  bezgluténovú diétu,avšak opatrovateľka môže variť pre seba akúkoľvek stravu.
Pracovná náplň:  pomoc s obliekaním, hygienou, pomoc v domácnosti, varenie, výmena a kontrola inkontinenčného materiálu
Doplnkové informácie:

82 ročná pani, mentálne je úplne v poriadku. Klientka býva v dome (4 spálne)  so svojím dospelým synom. Syn pracuje v Londýne ako právnik a často býva preč, preto hľadá pre mamu opatrovateľku. Momentálne nákupy robí syn, ale keď príde opatrovateľka, môže nákupy robiť ona osobne alebo cez online donáškovú službu po dohode so synom klientky. Klietka má malého psíka veľmi zlatej povahy.  Opatrovateľka nemusí venčiť psíka, pokiaľ to sama nechce.

Mám záujem Máte otázku ?