BE01 Belgicko - Antverpy

Základné informácie

Belgicko,  Antwerp

Nástup: 25.10.2021
Plat: 1580 € / mesiac / netto (v čistom)

Letenka / cesta do Belgicka: HRADENÁ
Turnus: 3 mes +
Spôsob spolupráce: Pracovna zmluva (belgicka) Odvody sú hradené

Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna francúzština, nefajčiarka, skúsenosti s demenciou, vodičský preukaz

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: 2 dni

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek:  89 rokov
Diagnóza: Demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: nie

Popis klienta: 89 rocny muz, 178 cm, 82 kg, vaskulárna demencia, zabúda. Milý pán, ktorý žije v peknom apartmáne s vlastnou záhradkou v tichej a pekne štvrti priamo v Antwerpách Klient má demenciu, preto mu treba pomáhat s každodennými činnosťami. Klient je stále mobilný, v noci dobre spí. Rád číta, je pokojnej povahy. Každé ráno príde belgická opatrovateľka, ktorá pomáha s hygienou a rannou rutinou. Pán býva s manželkou, ktorá je úplne samostatná a nepotrebuje starostlivosť. Opatrovateľka má vlastnú izbu s kúpeľnou.  Upratovat netreba.
Pracovná náplň:  domáce práce a nákupy, starostlivosť o klienta,  dohľad nad jeho aktivitami, príprava jedla, kontrola užívania liekov
Doplnkové informáciePráca je na belgickú pracovnú zmluvu, 38 h / týždenne. Opatrovateľka má 2 dni voľna.

Mám záujem Máte otázku ?