U Nemecko- Freiburg

Základné informácie

Nemecko - Freiburg
Nástup: 5.10.2021
Plat: 1800 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, dobrá nemčina, nefajčiarka

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku. 

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  81 rokov
Diagnóza: po porážke, ochrnutá ľavá strana, diabetes, vysoký krvný tlak
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 
Zvieratá: 

 

Popis klienta: pani cez deň sedáva vo vozíku, K dispozícii je aj aktívny lifter- výťah, na ktorý sa pani postaví a pomocou neho sa posadí do vozíka. Pani je nápomocná. Pani je duševne v poriadku, komunikuje.  Niekedy je dezorientovaná. Má zavedený katéter. Na veľkú potrebu chodí na toaletnú stoličku. Pani treba umývať na posteli, pomáha a otáča sa. Spáva dobre, no niekedy sa stane, že začne kašlať, vtedy jej treba podať vodu a dať jej hlavu vyššie a ona hneď zaspí. Pani je milá a láskavá. Jedenkrát v živote mala epileptický záchvat.
Pracovná náplňvyprázdňovanie sáčku katétra, pomoc s hygienou, obliekaním, umývanie na posteli, pomoc v domácnosti, nákupy
Doplnkové informácie:Pani býva v byte

 

 

  

Mám záujem Máte otázku ?