NL 151 HOLANDSKO - Middelburg

Základné informácie

Holandsko - Middelburg
Nástup :  14.6.2023
Plat: 2100 Eur/mesiac 
Cestovny bonus: 150 €/ po dvojmesačnom turnuse 

Turnus: 2 mesiace 
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie:
bez poplatkov
Ubytovanie a strava:
ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk 
Vodičský preukaz:  nie
Fajčenie: nefajčiarka
Ubytovanie: dom so záhradou

Samostatná izba: zariadená izba- kuchynka s 3 platničkami, malou chladničkou, mikrovlnnou rúrou a drez. Prístup do vlastnej sprchy a WC .
Internet: áno - WI-FI
Ostatné info:  Žena, 30 – 50 rokov, anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni , nefajčiarka, vodičský preukaz nie je potrebný, mala by vedieť bicyklovať, empatická, trpezlivá, starostlivá, vzťah k deťom, asertívna , samostatná 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: denné prestávky 2 hodiny voľna / denne + dohoda

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, formulár A1, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní, odporúčaný negatívny antigén test

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 53 rokov
Diagnóza: čiastočne ochrnutá
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: áno -mačka 

 

 

 

 

Popis klienta: 
žena, 53 rokov, býva s 9 ročnou dcérou. Má manžela, ktorý býva a pracuje cez týždeň v inom meste, ale od štvrtku až do nedele je doma. Klientka pred 5 rokmi utrpela úraz. Ostala čiastočne ochrnutá.  Potrebuje opatrovateľku, ktorá jej bude pomáhať s dennými aktivitami a s dcérou. Každý deň ráno aj večer prichádza holandská sestra, ktorá urobí rannú a večernú hygienu, prečistí močový mechúr a urobí klientke klystír. Keďže je to mladá rodinka, ocenia, aby opatovateľka chápala kedy im nechať súkromie a spoločný čas pre seba a kedy potrebujú jej pomoc. Očakáva sa že opatrovateľka pomôže so starostlivosťou o dcéru, takže opatrovateľka by mala mať k deťom vzťah.

 

Náplň práce:
pomoc s transferom na/z vozíčka, vyprázdňovanie sáčkov katétra, pomoc na WC, administrácia liekov, nákupy, domáce práce, asistencia s dennými činnosťami, starostlivosť o dcéru (vychystanie do školy, príprava raňajok, obeda, večere) 

  

Mám záujem Máte otázku ?