NL 151 HOLANDSKO - Middelburg

Základné informácie

Holandsko - Middelburg
Nástup: 22.10.2021
Plat: 1900 Eur/mesiac 

Cestovny bonus: 100 €
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie:
bez poplatkov
Ubytovanie a strava:
ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk 
Vodičský preukaz:  nie
Fajčenie: nefajčiarka
Ubytovanie: dom so záhradou

Samostatná izba: áno
Internet: áno - WI-FI
Ostatné info:  Žena, 30 – 50 rokov, anglický jazyk, nefajčiarka, vodičský preukaz nie je potrebný, mala by vedieť bicyklovať, empatická, trpezlivá, starostlivá, vzťah k deťom.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: denné prestávky 2 hodiny volna / denne + dohoda

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, formulár A1, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní, odporúčaný negatívny antigén test

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 50 rokov
Diagnóza: čiastočne ochrnutá
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: nie

 

 

 

 

Popis klienta: 
žena, 50 rokov, býva s 9 ročnou dcérou. Má manžela, ktorý býva a pracuje cez týždeň v inom meste, ale od štvrtku až do nedele je doma. Klientka pred 4 rokmi utrpela úraz. Ostala čiastočne ochrnutá.  Potrebuje opatrovateľku, ktorá jej bude pomáhať s dennými aktivitami a s dcérou. Každý deň ráno aj večer prichádza holandská sestra, ktorá urobí rannú a večernú hygienu, prečistí močový mechúr a urobí klientke klystír. Keďže je to mladá rodinka, ocenia, aby opatovateľka chápala kedy im nechať súkromie a spoločný čas pre seba a kedy potrebujú jej pomoc. Očakáva sa že opatrovateľka pomôže so starostlivosťou o dcéru, takže opatrovateľka by mala mať k deťom vzťah.

 

Náplň práce:
pomoc s transferom na/z vozíčka, vyprázdňovanie sáčkov katétra, pomoc na WC, administrácia liekov, nákupy, domáce práce, asistencia s dennými činnosťami, starostlivosť o dcéru (vychystanie do školy, príprava raňajok, obeda, večere) 

  

Mám záujem Máte otázku ?