GB39 FRANCÚZSKO – St. Tropez

Základné informácie

FRANCÚZSKO - Saint Tropez
Nástup: 18.12.2019
Plat za turnus: 1500 Eur
Turnus: 18.12.2019-8.1.2020 (21 DNÍ)
Príspevok na cestu: 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: ÁNO
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena od 30 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, základy francúzštiny výhodou,  nefajčiarka, opatrovateľské skúsenosti so Sklerózou Multiplex, trpezlivá, komunikatívna, empatická. VODIČSKÝ PREUKAZ POTREBNÝ.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Zdroj: WIZZAIR, 17.9.2019

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 66 rokov
Diagnóza:  Skleróza Multiplex
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: 4 mačky

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
Žena, 66 rokov, pochádza z Anglicka. Má Sklerózu Mutliplex diagnostikovanú už 15 rokov. Je  odkázaná na pomoc opatrovateľky, nedokáže sama vstať. Je potrebné ju presúvať pomocou zdviháku.  Klientka nosí vložky. Každé ráno prichádza zdravotná sestra, ktorá pomáha s hygienou, obliekaním, umývaním. Každý deň chodí ku klientke aj fyzioterapeut. Klientka je milá, aktívna, rada cestuje a trávi čas von. Má auto, ktoré je prispôsobené na prepravu s invalidným vozíkom (automatická prevodovka). Klientku je potrebné občas odviezť k doktorovi. Nepotrebuje starostlivosť v noci.

 

Náplň práce:
Asistencia s dennými činnosťami, pripomínanie, liekov, sprevádzanie vonku, transfér pomocou zdviháku, robenie spoločnosti, varenie, nakupovanie, upratovanie, šoférovanie, kŕmenie mačiek. 

 

Mám záujem Máte otázku ?