37371 Nemecko- Emmendingen

Základné informácie

Nemecko - Emmendingen
Nástup: 24.7.2021
Plat: 2000 eur/mesiac + 200 eur jednorázový bonus
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna nemčina, fajčenie iba vonku

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku. 

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  93 rokov, 170 cm, 80 kg, op.stupeň 4
Diagnóza: inkontinencia, pokročilá demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: 

 

Popis klienta: Pani po páde zostala na vozíku. Vie vstať, ale treba jej pri tom pomôcť. Nosí plienky. Pri pani treba dodržiavať jej režim. 
Pracovná náplň:  pomoc pri vstávaní, kotrola a výmena plienok, dodržiavanie režimu, na ktorý je pani zvyknutá, pomoc pri obliekaní, hygiene, starostlivosť o domácnosť, nákupy, nočné vstávanie viac ako 2 krát za noc
Doplnkové informácie: Pani býva sama v dome v meste, 25 km odtiaľ býva niekto z rodiny. Pri nočnom vstávaní sa s opatrovateľkou strieda nočná sestra, ktorá chodí 3-4 krát do týždňa. Cez deň chodí pomáhať pomocníčka, ktorá pomáha s dennými činnosťami, tiež 3-4 krát do týždňa. Opatrovateľky majú izbu s Tv a internetom, kúpeľňu.

 

 

  

Mám záujem Máte otázku ?