NL95 HOLANDSKO –Tilburg

Základné informácie

HOLANDSKO - Tilburg
Nástup: 13.1.2020
Plat: 1950 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Bonus na cestu 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: TURECKÝ JAZYK/ anglický
Vodičský preukaz: nie
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: žena, od 25-60 rokov, turecký jazyk na komunikatívnej úrovni/anglický jazyk mierne pokročilý, nefajčiarka, priateľská, empatická, je potrebný opatrovateľský kurz/skúsenosti, vodičský preukaz nie je potrebný.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 1,5 dňa

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 64 rokov
Diagnóza: po porážke
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: nie

 

 

 

 

Popis klienta:
žena, 64 rokov, v roku 2018 prekonala porážku, ktorá jej zasiahla ľavú časť tela.  Väčšinu času trávi v posteli alebo na špeciálnej stoličke. V dome sa nachádza zdvíhak Sara Tedy, ktorý si vyžaduje minimum asistencie zo strany opatrovateľky. Klientka chodí na WC za asistencie opatrovateľky, ale pre istotu nosí aj vložky. Klientka chodí spávať večer o 8, ale raz v noci chodí na WC. Klientka žije s manželom o ktorého sa netreba starať. Ale je mu potrebné pomáhať s obliekaním, asistovať pri hygiene.  Obaja pochádzajú z Turecka, sú moslimovia a v dome je zaužívaný halal. Majú 6 detí, ktoré ich občas navštevujú.

 

Náplň práce:
osobná hygiena, transfer pomocu zdviháku, asistencia na WC, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie. 

 

Mám záujem Máte otázku ?