Nemecko- Freiberg am Neckar

Základné informácie

115115 Nemecko - Freiberg am Neckar
Nástup: 20.7.2021
Plat: 1780 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka komunikatívna nemčina  fajčenie povolené len vonku 

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku. 

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  68 rokov, 183 cm, 160 kg
Diagnóza: lymfedém, hromadenie vody v tele, diabetes, obezita, kardiálna dekompenzácia, marcumar, katéter, fibrilácia predsiení
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: 0

 

 

 

Popis klienta: Používa kyslíkový prístroj (sama). Pani je ležiaca. Sama sa otáča v posteli, netreba ju dvíhať ani polohovať. Pri posteli má palicu, pomocou ktorej sa vie postaviť a sadnúť si na toaletnú stoličku.
Pracovná náplň:  Dostáva inzulín 1x týždenne. Dopĺňať destilovanú vodu do kyslíkového prístroja. Transfer nie je potrebný. Umývanie na posteli. Pomoc v domácnosti, s hygienou, obliekaním. Nákupy
Doplnkové informácie: Opatrovateľská služba chodí dvakrát za deň, ošetruje rany, mení katétetr (raz za 6 týždňov), pichá inzulín (raz týždenne). Chodí k nej aj fyzioterapeut. V blízkosti sú nákupné možnosti. Pani býva v dome v meste. Dcéra býva odtiaľ 30 minút.

 

 

 

  

Mám záujem Máte otázku ?