112452 Nemecko- Emmerich am Rhein

Základné informácie

112452 Nemecko - Emmerich am Rhein
Nástup: 21.1.2023
Plat: 2000€
Turnus:  6-8 t.
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 250 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka pokročilá nemčina  fajčenie povolené len vonku

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  91 rokov, 162 cm, 74 kg
Diagnóza:  je po niekoľkých operáciách čriev (Caritas ošetruje rany),
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1, dcéra oproti
Zvieratá:

Popis klienta:  Pani je mobilná s rolátorom
Pracovná náplň
:  Pomoc s hygienou, holením, pomoc v domácnosti, pomoc s obliekaním,
Doplnkové informácie: Býva v dome na dedine, vedľa v dome býva dcéra. Vo vani je výťah. Opatrovateľská služba chodí raz denne. K dispozícii bicykel.