NL13 HOLANDSKO – Maastricht

Základné informácie

HOLANDSKO - Maastricht
Nástup: 01.07.2023
PLAT :  2000 Eur/mesiac
BONUS : 150€ / po 2 mesiacoch

Turnus: 2 MESIACE
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
ANGLICKÝ / NEMECKÝ JAZYK

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK / NEMECKÝ JAZYK
Vodičský preukaz NIE JE  podmienkou , k dispozícii je auto s automatickou prevodovkou a bicykel
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 25 – 55 rokov,  anglický jazyk/nemecký na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s imobilným pacientom, s Demenciou, starostlivá, komunikatívna, empatická,šoférka 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno:  3 dni v týždni, kým je klient na dialýze + 2 dni po 5 hodín, kdy chodí upratovačka

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní, 

Klient

Pohlavie: muž (1,80 cm ,85 kg )
Vek: 79 (1944)
Diagnóza: ochorenie obličiek,dementia, diabetes  invalidný vozík 
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: áno,  jazvečík a ridgeback.

 

Popis klienta:
Klient, muž má 79 rokov sám vo veľkom dome. Trpí demenciou, ktorá sa prejavuje v tom, že býva občas dezorientovaný a zabúda.Takisto má diabetes  a ochorenie obličiek kvôli čomu chodí 3 krát do týždňa na dialýzu do nemocnice. Na dialýzu ho vozí  taxi. Klient ma slabé nohy, pretože sa mu nedokrvujú dolné končatiny. V dome je pasívny zdvihák, ale ten sa používa v prípade , že klient sa necíti dobre .Pohybuje sa pomocou invalidného vozíka .Po dialýze máva veľmi nízky tlak, preto je potrebné, aby ho opatrovateľka kontrolovala. Na WC chodí s pomocou opatrovateľky, potrebuje asistenciu. Manželka s dcérou  býva neďaleko ale v inej domácnosti a je nápomocná. Opatrovateľka by mala  byť aktívna šoférka, chodí nakupovať. Dvakrát do týždňa chodí upratovačka, a takisto aj fyzioterapeut.

Rodina má 2 psov (1 jazvečík a ridgeback), preto by mala mať opatrovateľka pozitívny vzťah ku zvieratám. Na prechádzky ich berie iná osoba. 

 

Náplň práce: Pomoc s osobnou hygienou, aasistenci pri vstávaní, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, ľahké upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie, šoférovanie.

Mám záujem Máte otázku ?