NL13 HOLANDSKO –Maastricht

Základné informácie

HOLANDSKO - Maastricht
Nástup: 10.7.2020
Plat: 2000 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace

Bonus na cestu: 100 EUR
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: ANO
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 25 – 55 rokov,  anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s imobilnym pacientom a zdvihákom, s Demenciou, starostlivá, komunikatívna, empatická, aktívna šoférka.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: Opatrovateľka má voľno 3 dni v týždni, kým je klient na dialýze a jeden celý deň

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 73
Diagnóza: ochorenie obličiek
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: áno, 2 psiky, jazvečík a ridgeback.

 

Popis klienta:
Klient, muž má 73 rokov a byva sam vo veľkom dome. Má ľahkú formu Demencie, ktorá sa prejavuje v tom že býva občas dezorientovaný a zabúda. Klient má ochorenie obličiek, preto musí chodiť 3 krát do týždňa na dialýzu do nemocnice. Chodí po neho taxi, občas je potrebné ho zaviezť. Klient ma slabé nohy, pretože sa mu nedokrvujú dolné končatiny. V dome je pasívny zdvihák. Po dialýze máva veľmi nízky tlak, preto je potrebné, aby ho opatrovateľka kontrolovala. Na WC chodí s pomocou opatrovateľky, potrebuje asistenciu. Manželka s dcérou bývajú neďaleko ale v inej domacnosti a sú veľmi nápomocné. Opatrovateľka má voľno 3 dni v týždni, kým je klient na dialýze a občas aj víkendy. Je potrebné aby opatrovateľka bola aktívna šoférka.

Rodina má 3 psov (jazvečíky a ridzbek vid foto), preto by mala mať opatrovateľka pozitívny vzťah ku zvieratám. 

 

Náplň práce: Pomoc s osobnou hygienou, denné aktivity, pomoc v         domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie, šoférovanie.

Mám záujem Máte otázku ?