NL13 HOLANDSKO –Maastricht

Základné informácie

HOLANDSKO - Maastricht
Nástup: 15.1.2020
Plat: 2000 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: Bonus na cestu 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: ANO
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 25 – 55 rokov,  anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s imobilnym pacientom a zdvihákom, s Demenciou, starostlivá, komunikatívna, empatická, aktívna šoférka.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: Opatrovateľka má voľno 3 dni v týždni, kým je klient na dialýze a jeden celý deň

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 73
Diagnóza: ochorenie obličiek
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: áno, 3 psiky, jazvečíky a ridgeback (netreba sa starať).

 

 

Popis klienta:
Klient, muž 73 rokov, má Demenciu, ochorenie obličiek, preto musí chodiť 3 krát do týždňa na dialýzu do nemocnice. Netreba ho tam voziť, chodí po neho taxi. Mentálne je stále aktívny, ale fyzicky je oslabený. Občas máva výkyvy nálad a vie byť verbálne agresívny. Občas býva dezorientovaný. Klient ma slabé nohy, pretože sa mu nedokrvujú dolné končatiny. V dome je pasívny zdvihák, Po dialýze máva veľmi nízky tlak, preto je potrebné aby ho opatrovateľka kontrolovala. Na WC chodí s pomocou pomoci opatrovateľky, potrebuje asistenciu. Má stále pri sebe tlačítko s alarmom, pre prípad ak by spadol a potrebuje pomoc. Klient býva v dome s manželkou a 17 ročnou dcérou. Manželka aktívne pracuje. Opatrovateľka by mala vycítiť kedy rodina potrebuje svoje súkromie a kedy potrebuje jej pomoc. Opatrovateľka má voľno 3 dni v týždni, kým je klient na dialýze a občas aj víkendy..

Rodina má 3 psov (jazveciky a ridzbek vid foto), preto by mala mať opatrovateľka pozitívny vzťah ku zvieratám. 3 krát do týždňa chodí upratovacia služba, ktorá sa stará aj o psov.

Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.

Mám záujem Máte otázku ?