NL41 HOLANDSKO –EINDHOVEN

Základné informácie

HOLANDSKO - Eindhoven
Nástup: 1.12.2020
Plat: 1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 MESIACE
Spôsob spolupráce: na živnosť
Príspevok na cestu: 100 Eur
Bonus za vianočné sviatky 150 Eur
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: nie
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60 rokov,  anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s imobilnými pacientmi a zdvihákom, starostlivá, komunikatívna, empatická.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 1 celý deň + denné prestávky

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena 
Vek: 71
Diagnóza: po porážke
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

Popis klienta:
žena, 71 rokov. Po porážke v roku 2017, úplne ochrnula, vie rozprávať, ale len perzsky. Nedokáže sa postaviť, v rukách a nohách máva často kŕče, je kompletne inkontinentná. Denne berie lieky, a kŕmi sa výlučne cez PEG sondu 3 krát za deň.  Počas noci klientka spí. Osobná hygiena sa vykonáva vždy len za pomoci ďalšej osoby (syn, nevesta). Pani je veľmi milá a usmievavá, aj napriek jej stavu rada dobre vyzerá (pekný účes, nalakované nechty), cez deň rada pozerá TV, počúva hudbu. V dome je aj zdvihák, ktorý opatrovateľka používa, nie je potrebné klientku manuálne dvíhať. Klientka je pôvodom z Perzie, ale celá rodina rozpráva anglicky. Rodina je veľmi nápomocná. Klientka má 5 detí, z toho 3 žijú neďaleko. 

Náplň práce:
Osobná hygiena v posteli,  výmena inkontinentných materiálov, polohovanie v posteli, transfer z postele do kresla a naopak, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie len pre seba, ľahké upratovanie, pranie.

Mám záujem Máte otázku ?