NL41 HOLANDSKO –EINDHOVEN

Základné informácie

HOLANDSKO - Eindhoven
Nástup: 18.9.2019 (IHNED)
Plat: 1950 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: Bonus na cestu 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Opatrovateľka

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: netreba
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 25 – 55 rokov,  anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s imobilnými pacientmi a zdvihákom, starostlivá, komunikatívna, empatická.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 1,5 dňa

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena 
Vek: 71
Diagnóza: 
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

Popis klienta:
žena, 71 rokov, nedávno jej zomrel manžel (september 2019). Po porážke v roku 2017, úplne ochrnula, nedokáže rozprávať. Nedokáže sa postaviť, v rukách a nohách máva často kŕče, je kompletne inkontinentná. Denne berie lieky, a kŕmi sa výlučne cez PEG sondu 3 krát za deň. Túto činnosť ale nemusí vykonávať opatrovateľka, chodí ju kŕmiť jej syn, ktorý je doktor a býva neďaleko. Počas noci je potrebné ju 2 krát polohovať, kvôli preležaninám a taktiež vymeniť plienky. Pani je veľmi milá a usmievavá, aj napriek jej stavu rada dobre vyzerá (pekný účes, nalakované nechty), cez deň rada pozerá TV, alebo sedí na záhrade, prípadne chodí na prechádzky.V dome je aj zdvihák, ktorý opatrovateľka používa, nie je potrebné klientku manuálne dvíhať.  Klientka je pôvodom z Perzie, ale celá rodina rozpráva anglicky. Klientka má 5 detí, z toho 3 žijú neďaleko.

Náplň práce:
Osobná hygiena v posteli,  výmena inkontinentných materiálov, polohovanie v posteli, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

Mám záujem Máte otázku ?