NL41 HOLANDSKO –EINDHOVEN

Základné informácie

HOLANDSKO - Eindhoven
Nástup: 1.12.2020
Plat: 1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 MESIACE
Spôsob spolupráce: na živnosť
BONUS 300 EUR
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: nie
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60 rokov,  anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s imobilnými pacientmi a zdvihákom, starostlivá, komunikatívna, empatická.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 krát do týždňa po 6 hodín + denné prestávky

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena 
Vek: 71
Diagnóza: po porážke
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

Popis klienta:
žena, 71 rokov. Po porážke v roku 2017, úplne ochrnula, vie rozprávať, ale len perzsky. Klientka nedokáže už chodť, presúva sa pomocou zdviháku. Je zvyknutá byť sama, nevyžaduje prítomnosť opatrovateľky, keď sedí v kresle, prípadne pozerá TV. Klientka je kompletne inkontinentná. Denne berie lieky, a kŕmi sa výlučne cez PEG sondu 3 krát za deň.  Počas noci klientka spí. Osobná hygiena sa vykonáva vždy len za pomoci ďalšej osoby (syn, nevesta). Pani je veľmi milá a usmievavá, aj napriek jej stavu rada dobre vyzerá (pekný účes, nalakované nechty), cez deň rada pozerá TV, počúva hudbu. V dome je aj zdvihák, ktorý opatrovateľka používa, nie je potrebné klientku manuálne dvíhať. Klientka je pôvodom z Perzie, ale celá rodina rozpráva anglicky. Rodina je veľmi nápomocná, robia nákupy pre opatrovateľku, alebo ju zoberú na nákup. Keďže sa pre klientku nevarí, opatrovateľka varí len sama pre seba. Práca nie je náročná, opatrovateľka má veľa voľného času aj počas dňa.

Náplň práce:
Osobná hygiena v posteli,  výmena inkontinentných materiálov, polohovanie v posteli, transfer z postele do kresla a naopak, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie len pre seba, ľahké upratovanie, pranie.

Mám záujem Máte otázku ?