NL41 HOLANDSKO –EINDHOVEN

Základné informácie

HOLANDSKO - Eindhoven
Nástup: 30.1.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: Bonus na cestu 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: nie
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60 rokov,  anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s imobilnými pacientmi a zdvihákom, starostlivá, komunikatívna, empatická.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 5 hodín denne + 1 celý deň

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena 
Vek: 71
Diagnóza: po porážke
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

Popis klienta:
žena, 71 rokov, nedávno jej zomrel manžel (september 2019). Po porážke v roku 2017, úplne ochrnula, nedokáže rozprávať. Nedokáže sa postaviť, v rukách a nohách máva často kŕče, je kompletne inkontinentná. Denne berie lieky, a kŕmi sa výlučne cez PEG sondu 3 krát za deň. Túto činnosť ale nemusí vykonávať opatrovateľka, chodí ju kŕmiť jej syn, ktorý je doktor a býva neďaleko. Počas noci klientka spí. Osobná hygiena sa vykonáva vždy len za pomoci ďalšej osoby (syn, nevesta). Pani je veľmi milá a usmievavá, aj napriek jej stavu rada dobre vyzerá (pekný účes, nalakované nechty), cez deň rada pozerá TV, počúva hudbu. V dome je aj zdvihák, ktorý opatrovateľka používa, nie je potrebné klientku manuálne dvíhať. Klientka je pôvodom z Perzie, ale celá rodina rozpráva anglicky. Klientka má 5 detí, z toho 3 žijú neďaleko. 

Náplň práce:
Osobná hygiena v posteli,  výmena inkontinentných materiálov, polohovanie v posteli, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

Mám záujem Máte otázku ?