DE 05 Nemecko- BUTTENWIESEN

Základné informácie

Nemecko - Buttenwiesen
Nástup: 25.7.2021
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus:  2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Ostatné info: žena  vo veku 35-60 rokov, komunikatívna nemčina, aktívna slov. živnosť, vodičský preukaz nie je podmienkou

Požiadavky na opatrovateľku: nefajčiarka, empatická žena

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 78 rokov, 180 cm, 70 kg
Diagnóza: po viacerých porážkach, bol aj v kóme, centrum reči je poškodené, bol operovaný, v hlave má aneuryzmus

Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta:  Pán je chorý od r 2018,  je potrebný je transfer z postele do vozíka, pri ktorom pán veľmi pomáha a snaží sa sám vstať na nohy. Umýva sa na posteli, vymieňajú sa mu plienky, mal katéter, teraz už nemá. Pán je veselý, pokojný, občas netrpezlivý. Manželka býva v dome, stará sa o domácnosť, nakupuje, opatrovateĺka sa venuje hygiene klienta, chodí s pánom na prechádzky dvakrát denne. Príležitostne je potrebné k pánovi v noci vstať

Pracovná náplň: pomoc v domácnosti, pomoc s hygienou, obliekaním, transfer

Doplnkové informácie

 dom, samostatná izba pre opatrovateľku, internet

ošetrovateľská služba chodí jedenkrát týždenne pomáhať s hygienou

Mám záujem Máte otázku ?