HOL01 HOLANDSKO

Základné informácie

HOLANDSKO - Utrecht a Houten
Nástupy: ihneď
Plat: 10,50 Eur/hod/netto
Sprostredkovanie: bez poplatkov

Uchádzač

Pohlavie: muž
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK aspoň základy
Vodičský preukaz: nie je potrebný

Klient

POMOCNÁ SILA DO KUCHYNE “DISHWASHER”

Pracovná pozícia: pomocná sila do kuchyne
Miesto práce: Utrecht/Houten, Holandsko
Termín nástupu: Ihneď
PLAT: 10,50 Eur brutto/hodina
Pracovná doba: garantovaných 40-55 hodín do týždňa, možnosť práce nadčasov
Ubytovanie: zabezpečené (95 Eur/týždeň)
Práca na holandskú pracovnú zmluvu.
Požiadavky na personál: Žena alebo muž, od 18-55 rokov, anglický jazyk základy komunikácie, základy holandčiny výhodou, chuť pracovať dlhodobo, pozitívny vzťah k manuálnej práci, ochota pracovať v tíme, je potrebné mať vodičský preukaz
Náplň práce: umývanie riadu podľa požiadaviek a celková pomoc v kuchyni
Pracovná pozícia: Práca v hoteloch v mete Houten alebo Utrecht, práca je dynamická, je potrebné vedieť pracovať v kolektíve a byť rýchly a flexibilný. Pracujú sa denné aj nočné smeny, je možné pracovať aj nadčasy. Je potrebný vodičský preukaz nakoľko treba do hotelov dochádzať (5-10 minút jazdy.) Týždenný plat orientačne po odrátaní všetkých nákladov je 260-360 Eur netto/týždeň.
Bývanie: Zabezpečené zamestnávateľom.