NL 238 - Hardenberg- blízko nemeckých hraníc

Základné informácie

NL 238  Hardenberg- blízko nemeckých hraníc 
Nástup: 11.4.2024-10.5.2024-ZÁSKOK 
Plat:  2500€ / netto/mesiac
Príspevok na cestu :200€
Turnus : mesiac -záskok 

Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky : žena , 30-55 rokov , anglický  alebo nemecký jazyk ( holandský jazyk ) ,pokojná, skúsená, trpezlivá , spoločenská 
Voľno :
počas víkendu 
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, PD A1 výpis registra trestov-bezúhonnosť ,opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. 

Klient

Pohlavie: žena 69 rokov (1955)
Diagnóza: čiastočné ochrnutie , chodítko, vozík 
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti:0
Zvieratá: nie 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POPIS KLIENTA :
Na konci roka 2020 pani prekonala meningitídu, v dôsledku ktorej je ochrnutá na jednu stranu.  Pani teraz znovu získala rovnováhu trupu, mala silu v nohe,
môže prejsť zo sedu do stoja. Jej ľavá horná strana nie je funkčná.Z dôvodu polstranného ochrnutia nemôže pani vykonávať činnosti, ktoré sa musia vykonávať oboma rukami, ako napr. otváranie fľašu/pohár/obliekanie atd . V noci nosí dlahu na ruku, aby si natiahla svaly na prstoch. 
Dva krát do týždňa chodí na fyzioterapiu a denného stacionára . Klientka sa pohybuje pomocou vozíka , chodí na toaletu a pottebuje pomoc pri presune z vozíka na wc . Takisto má postihnutý zrak na ľavej strane . Pani chodí spať o 22:00 a spí celú noc . 

Má jedného syna , ktorý je angažovaný v starostlivosti o matku . Pani je inteligentná žena so širokými záujmami, vedomosťami o podnikaní a vedení firmy. Je veselý človek a má vždy dobrú náladu. Rada chodí von , na prechádzky , nákupy . 
.

 

 
Mám záujem Máte otázku ?