GP 11 Údržbár/servisný technik

Základné informácie

Pracovná pozícia:  Údržbár/servisný technik
Spôsob spolupráce
:  pracovná zmluva

Plat :15€ /brutto /hodina
Týždenne vyplácanie mzdy
Ubytovanie zabezpečené-105€ /týždenne / single room
Sprostredkovanie : bez poplatkov

Uchádzač

Požiadavky na kandidátov -
-CV v anglickom jazyku
-fotografia
-občan EU
-skúsenosti a/alebo certifikáty v príbuznom odbore (inštalácia, klimatizácia, kúrenie atď.)
-vodičský preukaz (kategória B), podmienkou vlastné auto
-dobrá znalosť anglického jazyka -B2

Hľadáte stáž v Holandsku? Pracujte v zahraničí ako stážista v oblasti hotelierstva v obľúbenej hotelovej sieti v Holandsku. Ubytovanie je bezplatné a poskytujeme ho my. Hľadáme motivovaných a talentovaných stážistov do nášho medzinárodného tímu.
Pracobná náplň
inštalácia nových kotlov ústredného kúrenia
kontrola vykurovacích, chladiacich a klimatizačných zariadení vo verejných budovách
údržba a/alebo odstraňovanie porúch kotlov ústredného kúrenia
kontakt so zákazníkmi
práca v súkromnom a podnikateľskom sektore (súkromné domy, hotely, rekreačné parky atď.)