NL 229- ZOETERMEER-20 MIN OD HAAG

Základné informácie

NL 229-  ZOETERMEER-20 MIN OD HAAG 
Nástup: 17.02.2024
Plat:  2300€ / netto/mesiac
Príspevok na cestu :150€
Turnus : 2 mesiace 

Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky : muž 30-45 rokov !!!, dobrá znalosť anglického jazyka , aktívny šofér, dobrý plavec , športovo založený
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, PD A1, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. 

Klient

Pohlavie: muž, 42 rokov 
Diagnóza: zápal maleho mozgu -Cerebellitis-2019, invalidný vozík , porucha reči , aktívny zdvihák -hoist , toaletná stolička 
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti:0
Zvieratá:  pes 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POPIS KLIENTA :  Pán má 42 rokov a žije sám v Zoetermeer vo veľmi priestrannom dome v obytnej štvrti  pri vode, plne prispôsobenom jeho potrebám . Je rozvedený a má 7 ročného syna, ktorý ho navštevuje  cez víkendy. V roku 2019 prekonal zápal malého mozgu Cerebellitis, , v dôsledku čoho zostal fyzicky obmedzený, odkázaný na invalidný vozík. Takisto je ovplyvnená aj jeho reč . Vie sa však postaviť a vie ísť samostatne na toaletu . Potrebuje pomoc pri denných činnostiach , s  prípravou a poskytovaním jedla a nápojov, pri venčení psa, pri návštevách koncertov , plávaním, cvičením ...atď.Každú stredu počas denných aktivít vykonáva prácu na počítači.
 Klient je veľmi pozitívny, milý muž, rád trávi čas  s rodinou a  priateľmi , V lete chodí na dovolenky , má dom v Turecku a rád chodí na koncerty skupiny  U2 po celom svete. Miluje lyžovanie a má veľmi pozitívny pohľad na život.V dome je pes.
Pán  má v dome pomôcky ako  invalidný vozík, aktívny zdvihák a toaletná stolička . Hľadá dvoch opatrovateľov , jeden pracuje 4 dni a druhý má zatiaľ voľno . Takto sa pravidelne striedajú. Opatrovatelia musia  byť mladí, dobrí plavci ,športovo založení muži, s dobrou znalosťou anglického jazyka, s vodičským preukazom .Obaja opatrovatelia musia byť ochotní pracovať dlhšie ako 6 týždňov. 

Mám záujem Máte otázku ?