NL53 HOLANDSKO – Breda

Základné informácie

HOLANDSKO - BREDA
Nástup: 4.3.2020 (flexibilne)
Plat: 2200 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena 
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: VÝHODOU
Fajčenie: nie
Ubytovanie: pekný moderný nízko podlažný dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info:Žena, od 30 – 50 rokov, predchádzajúce skúsenosti s pacientmi so Sklerózou Multiplex, opatrovteľský kurz, referencie s kontaktnými údajmi, ovládanie anglického jazyka, vodičský preukaz výhodou

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hod denne + 2 dni. Každý pracovný deň chodí ku klientovi externá opatrovateľská služba v čase od 9 - 12 a pomáhajú s hygienou. Táto služba pomáha aj s upratovaním.  Syna do/zo školy vozí mama alebo stará mama.  Opatrovateľka ho len občas berie zo školy,

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 51 rokov
Diagnóza: Skleróza Multiplex
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 3
Zvieratá: nie

 

 

 

 

Popis klienta:
Klient je muž, ktorý má diagnostikovanú Sklerózu Multiplex. nedávno bol na liečení v Belgicku, ktoré by malo spomaliť priebeh chorenia. Je potrebné mu asistovať. Po dome používa aj invalidný vozík. V dome sa nachádzajú pomôcky, ktoré pomáhajú opatrovateľkám, ako pasívny zdvihák, Sara Stedy, sprchová stolička.  Mentálne je v poriadku, je veľmi komunikatívny a hovorí perfektne po anglicky. Občas býva zoslabnutý a vtedy je potrebné, aby mu opatrovateľka pomáhala viac.  Od pondelka do piatku chodí ešte vypomáhať externá opatrovateľka, najmä čo sa týka osobnej hygieny a domácich prác. Klient bol vždy samostatný a nezávislý a chce taký ostať čo najdlhšie. Klient je ženatý, v dome býva s manželkou, ktorá pracuje a 6 ročným synom. Z predchádzajúceho manželstva má 4 odrastené deti, ktoré ho občas chodia navštevovať. Manželka je fotografka a bytová architekta, pracuje cez deň. Rodina má rada zdravý životný štýl aj kuchyňu. 

 

Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou, doprevádzanie na toaletu, pomoc s varením, prípadne kŕmením, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie. 

Mám záujem Máte otázku ?