NL53 HOLANDSKO – Breda

Základné informácie

HOLANDSKO - BREDA
Nástup: 8.9.2019
Plat: 1950 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: Bonus na cestu 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: ÁNO
Fajčenie: nie
Ubytovanie: pekný moderný dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60 rokov, predchádzajúce skúsenosti s pacientmi so Sklerózou Multiplex, ovládanie anglického jazyka, vodičský preukaz,

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hod denne + 1,5 dňa. Každý pracovný deň chodí ku klientovi externá opatrovateľská služba v čase od 9 - 12 a pomáhajú s hygienou. Táto služba pomáha aj s upratovaním. O syna sa stará mama, stará mama a externá výpomoc. Opatrovateľka ho len občas berie zo školy,

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 50 rokov
Diagnóza: Skleróza Multiplex
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 3
Zvieratá: nie

 

 

 

Popis klienta:
Klient je stále mobilný, dokáže sa pohybovať pomocou rolátora. Po dome používa aj invalidný vozík. Vie sám vstať z postele a presunúť sa na vozík. Mentálne je v poriadku, je veľmi komunikatívny a hovorí perfektne po anglicky. Občas býva zoslabnutý a vtedy je potrebné, aby mu opatrovateľka pomáhala viac. Klient bol vždy samostatný a nezávislý a chce taký ostať čo najdlhšie. Klient je ženatý, v dome býva s manželkou a 6 ročným synom. Z predchádzajúceho manželstva má 4 odrastené deti, ktoré ho občas chodia navštevovať. Manželka je fotografka a bytová architekta, pracuje cez deň. Opatrovateľka pomáha aj s vyzdvihnutím syna zo školy. Rodina má rada zdravý životný štýl aj kuchyňu. 

 

Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou, doprevádzanie na toaletu, pomoc s varením, prípadne kŕmením, sprevádzanie von, denné aktivity, sprevádzanie syna zo školy, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie. 

Mám záujem Máte otázku ?