GB 61 -Leicestershire -UK

Základné informácie

GB 61 -Leicestershire -UK 
Nástup : 1.12.2023
Plat: 2500 EUR /mesiac
Príspevok na cestu :150€
BONUS SVIATKY : 150€ 
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena 35-55 rokov , len pre opatrovateľku s  SETTLED ALEBO PRE SETTLED STATUS !!!  veľmi dobrá angličtina, nefajčiarka, skúsená priateľská ,samostatná , VP výhodou nie je podmienkou  
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Rodinny dom so záhradou .
Opatrovateľka má vlastnú izbu , kúpeľňu a obývaciu izbu.
Voľno:
dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Settled / pre settled status
, občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis z registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž 
Vek: 80 rokov 
Diagnóza: Demencia-Alzheimer, kateter 
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1 manželka 
Zvieratá: nie 

 

 

 

 

 

Popis klienta: pán je stále schopný sa umyť , obliecť , ale potrebuje niekoho, kdo by mu to prípomínal a dozeral na neho . Je stále mobilní a má rád krátké procházky. Potrebuje pomoc s každodenními činnosťami  ako je príprava jedla , čaju atd. Má zavedený katéter. Rád sa rozpráva je velmi priateľský a společenský .  V  noci spí dobre.
 Stále žije so svojou manželkou , ktorá se o neho  až doteraz  starala, ale rozhodla se, že potrebuje pomoc ,aby mohla navštěvovat rodinu, priatelov a mala istotu , že manžel je doma v bezpečí . Do domácnosti chodí pravidelne upratovačka  a zahradník. Klient žije vo veľmi peknom dome a opatrovateľka má k dispozícií bude vlastnú izbu , kúpeľňu a malú obývačku . Nakupovanie prebieha  online. Ideálne by bolo keby mala opatrovateľka vodičšký preukaz ale nie je to podmienkou.

 

 

 

 

  

Mám záujem Máte otázku ?