GB06 ANGLICKO – Alton - 2000 - 2400 libier/mesiac

Základné informácie

ANGLICKO - Alton

POZOR: pracovná ponuka je vhodná len pre uchádzačov ktorí sa nachádzajú MOMENTÁLNE vo Veľkej Británii, alebo vedia ostať 14 dní v karanténe.

Nástupy:  7.12. + 14.12.2020
Plat: 2000  - 2400 libier/mesiac v závislosti od skúseností
Turnus: rôzne
ANGLICKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Vodičský preukaz: výhodou
Internet: áno
Požiadavky na opatrovateľku: Žena, od 22 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2), skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz je výhodou, vyžadujú sa minimálne 2 písomné referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Kombinácia 2 dokladov totožnosti z nasledujúcich: Občiansky preukaz, cestovný pas, vodičský preukaz, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním výhodou, referencie z predchádzajúcich zamestnaní

Klient

Pohlavie: žena/muž
Vek: rôzne
Diagnóza: rôzne
Počet osôb na opatrovanie: rôzne
Zvieratá: rôzne

Popis klienta:
Klient: osoba vo veku od 60 – 99 rokov. Rôzne diagnózy.
Príspevok na cestu 100 £ po odpracovaní prvého mesiaca.
Bonusy: 28 dní platenej dovolenky, preplácanie sviatkov, kurz opatrovania absolvujete ihneď po príchode.
Klient bude pridelený ihneď po ukončení kurzu.
Ubytovanie: Počas tréningu a doby čakania na klienta Vám spoločnosť zabezpečí ubytovanie ZADARMO. (v cene sú raňajky)

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pripomínanie užívania liekov, varenie, ľahké upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.