NL 205 -HOLANDSKO

Základné informácie

HOLANDSKO - rôzne lokality
Nástup :priebežne
Plat: od 2100€ /mesiac - 2800 € / mesiac -závisí od diagnózy a stavu klienta
Cestovný bonus : 150€ až 250€ /po odpracovaní 2 mesiacov

Turnus : 2 mesiace s možnosťou predĺženia alebo pravidelného striedania
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena od  35 rokov do 60 rokov , trpezlivá, empatická a pokojná ,skúsená  ,angličtina na komunikatívnej úrovni
Ubytovanie : opatrovateľka má vlastnú izbu
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, PD A1, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz alebo skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena /muž
Diagnóza: rôzne -demencia , alzheimer , parkinson , rolátor , inkontinencia

Náplň práce

-Pomoc a dohlad pri rannej , večernej hygiene
- Vytvorenie bezpečného a príjemného  prostredia a pozitívna stimulácia.
- Príprava a podávanie jedla
- Ľahké domáce práce, pranie a nakupovanie potravín