NL 203 -HOLANDSKO -Voorburg-20 min od Haag

Základné informácie

HOLANDSKO -Voorburg-20 min od Haag
Nástup :1.6.2023 asap !
Plat: 2100€ / netto/mesiac
Cestovný bonus : 100€ /po odpracovaní 2 mesiacov

Turnus : 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena od  35 rokov do 50 rokov , trpezlivá, empatická a pokojná ,skúsená  , podmienkou sú základy holandského jazyka +angličtina na komunikatívnej urovni
Ubytovanie : opatrovateľka má vlastnú izbu -rodinný dom
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena ,82 rokov (1941)
Diagnóza: občasná zmätenosť , apraxia , problemy s mobilitou
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: nie

Popis klienta: klientka má  82 rokov  žije sama v dome  . Máva občasné problémy s pamäťou a býva zmätená . Potrebuje pomoc pri denných aktivitách . Pani je mobilná ale občas má problémy s pohybom . Počas dňa chodí na toaletu a nepotrebuje plienky , počs noci nosí inkontinečný materiál pre istotu . Klientka má veľmi milú povahu , má zmysel pre humor .
Náplň práce

-Pomoc a dohlad pri rannej , večernej hygiene
- Vytvorenie bezpečného a príjemného  prostredia a pozitívna stimulácia.
- Príprava a podávanie jedla
- Ľahké domáce práce, pranie a nakupovanie potravín

Mám záujem Máte otázku ?