NL 202 -HOLANDSKO -Oosterbeek- 5km od Arnhem

Základné informácie

Holandsko Oosterbeek-5 km od Arnhem
Nástup : 5.11.2023
Plat: 2500€ / netto/mesiac
Cestovný bonus : 150€ /po odpracovaní 2 mesiacov
BONUS ZA SVIATKY 150€
Turnus : 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena od  35 rokov do 60 rokov , trpezlivá, empatická a pokojná ,skúsenosti s klientami s demenciou  angličtina na komunikatívnej urovni
Ubytovanie : opatrovateľka má vlastnú izbu a kúpeľňu
Doplňujúce informácie : voľno utorok a sobota   od 10:00 do 20:00 + denné prestávky
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena ,89 rokov (1933)
Diagnóza: demencia, problémy s krátkodobou pamäťou, inkontinencia, nočné vstávanie
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: nie

Popis klienta: klientka má  89 rokov  žije sama v dome na vidieku v krásnom prostredí  . Pani má diagnostikovanú demenciu , má problémy s krátkodobou pamäťou a je inkontinentná . Klientka má prolaps preto treba dohliadať na hygienu intímnych partií Klientka je stále mobilná , po dome sa pohybuje s pomocou palice . Pani  v minulosti pracovala ako učiteľka , má rada samostatnosť . Klientka občas pocituje bolesti v žalúdku a má problémy s vyprázdňovaním .K pani sa v noci vstáva . Rodina si strieda nočné služby s opatrovateľkou .  Je dôležité dozerať aj na jej stravu a pravidelné jedlo 3x denne. Pani má rada dobré jedlo ale treba kontrolovať veľkosť porcií. Rannú hygienu si robí sama .S nákupmi vypomáha suseda , ale je možnosť chodiť na nákupy samostatne  .
Náplň práce

-Pomoc a dohlad pri rannej , večernej hygiene
- Vytvorenie bezpečného a príjemného  prostredia a pozitívna stimulácia.
- Príprava a podávanie jedla
- Ľahké domáce práce, pranie a nakupovanie potravín