GB03 ANGLICKO – Lightcliffe (Leeds)

Základné informácie

ANGLICKO - LIGHTCLIFFE (LEEDS)
Nástup:
 22.7.2021
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 1 MESIAC
POZOR: Opatrovateľka začína pracovať hneď v deň príchodu, odporúča sa 14 dní ostať len na adrese klienta, s výnimkou nevyhnutných nákupov.

Príspevok na cestu: Pravidelný bonus na cestu vo výške 100 Eur/mesiac (200 Eur/2 mesiace)
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: NIE
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60 rokov, predchádzajúce skúsenosti s pacientmi s Demenciou, ovládanie anglického jazyka, práca na smeny

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Opatrovateľky si striedaju po týždni na denné a nočné služby.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, vybavený PRE SETTLED STATUS, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 92 rokov
Diagnóza: Demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: 2 mačky

 

 

 

Popis klienta:
Klientka má Demenciu, máva stratu krátkodobej pamäti, občas je dezorientovaná. Je inteligentná a rada komunikuje. Pani väčšinu času leží v posteli alebo sedí na gauči. Nechodí, presúva sa pomocou zdviháku. Rada chodí na prechádzky na vozíku ak jej to stav dovoľuje. Je bývala baletka a učiteľka baletu. V noci sa občas budí a chodí na toaletu. Preto je potrebná aj nočná starostlivosť. Klientka ma súčasne 2 opatrovateľky, ktoré majú na striedanie nočné aj denné služby, podľa dohody. Pani je milá, rada chodí von, ak jej to dovoľuje zdravotný stav, na balet, shopping, máva návštevy.

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pripomínanie užívania liekov, varenie, ľahké upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie. 

 

Mám záujem Máte otázku ?