NL 200 -HOLANDSKO MAASTRICHT

Základné informácie

Holandsko MASTRICHT
Nástup :31.5.2023
Plat: 2100€ / netto/mesiac
Cestovný bonus : 150€ /po dvoch odpracovaných mesiacoch

Turnus : 2  mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena od  35 rokov do 50 rokov , skúsená , empatická, pokojnej povahy  , angličtina na komunikatívnej úrovni,  trpezlivá
Ubytovanie : opatrovateľka má vlastnú izbu -kúpeľňa je zdielaná s klientkou
Doplňujúce informácie : voľno pondelok+piatok od 9:00 po rannej hygiene , 2 hod denné prestávky
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena ,81 rokov (1942)
Diagnóza: po porážke , obmedzená mobilita , inkontinencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti:0
Zvieratá: nie

Popis klienta: klienta prekonala porážku v roku 2021 ,veľmi dobre zotavila a je schopná hovoriť (anglicky), veľa rozumie a je stále dosť mobilná. Doma sa pohybuje pomocou chodítka Má dosť sily na to, aby sa sama dostala do kresla a vstala z neho ,  sprchuje sa samostatne . Pre pani je dôležité zostať ,čo najviac nezávislá. Takisto má  rada  spoločnosť a istotu , že je niekto nablízku ked potrebuje pomoc
Osobnosť klientky je veľmi  pokojná. Rada sleduje šport v televízii a varí a je chutné jedlá. Klientka  býva v Maastrichte v historickej budove na prízemí. Horné poschodie je určené pre opatrovateľku.
Náplň práce

-Pomoc a dohlad pri rannej , večernej hygiene
- Vytvorenie bezpečného a príjemného  prostredia a pozitívna stimulácia.
- Príprava a podávanie jedla
- Ľahké domáce práce, pranie a nakupovanie potravín