NL 198* HOLANDSKO -FEERWRED -15 min od Groningen

Základné informácie

Holandsko - Feerwred -15 min od Groningen
Nástup :17.6.2024
Plat:  2400€ / mesiac 
Príspevok cesta: 250€ -po odpracovaní 2 mesačného turnusu 

Turnus : 2 mesiace -možnosť predĺženia 
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena od  25 rokov do 60 rokov , priateľská  , empatická, pokojnej povahy , angličtina na komunikatívnej úrovni, skúsená, trpezlivá AKTÍVNA ŠOFÉRKA !
Ubytovanie : Voľne stojaci rodinný dom , vlastná izba  
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. 

Klient

Pohlavie: muž 50 rokov , 1,85 cm -76 kg 
Diagnóza: po úraze chrbtice ,rolator  , kateter , mentálne v poriadku 
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: pes -v záhrade , morské prasiatko 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta: Klient  žije sám v rodinnom dome vo Feerwred asi 15 min od Groningen v krásnom prostredí . Má farmu so zvieratami . V roku 2021 prežil vážne zranenie pro ktorom došlo k zlomnine stavca ( T12-hrudná chrbtica ) a k poškodeniu miechy .Momentálne klient už  vie chodiť , pohybuje sa  pomocou rolátora , má zavedený kateter . Nie jepotrebné ho  dvíhať, je samostatný .Po psychickej stránke je pán v poriadku , ale  potrebuje  pomoc pri denných aktivitách a v domácnosti .  Je veľmi milý , priateľský a nenáročný .  Spolupracuje s opatrovateľkou pri starostlivosti a svoj deň väčšinou trávi pri počítači , von na farme alebo s priateľmi . K dispozícií je auto na nákupy do blízkeho mesta , opatrovateľka ho môže využívať počas voľna .Raz za týždeň chodí upratovačka .  2 krát do  týždňa chodí klient k fyzioterapeutovi Klient je rozvedený a má 4 deti, ktoré ho občas navštevujú na niekolko hodín počas dňa , u otca neprespávajú .Opatrovateľka sa o deti klienta nestará . 


 

 

Mám záujem Máte otázku ?