DE 02 NEMECKO - ALTENSTEIG

Základné informácie

Nemecko - Altensteig (Stuttgart)
Nástup: 1.10.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 3 mesiace
Cesta tam a späť je hradená
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: nemecký jazyk na dobrej úrovni
Vodičský preukaz:  netreba
Fajčenie: povolené mimo domu
Ubytovanie: dom na dedine

Samostatná izba: áno
Internet: áno - WLAN
Ostatné info: Žena, 20 - 60 rokov, nemecký jazyk na dobrej úrovni, vodičský preukaz netreba, priateľská, spoľahlivá, má rada život na dedine. Výhodou sú znalosti švábskeho dialektu.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 89 rokov
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: áno - mačka

 

 

 

Popis klienta:
Žena, 89 rokov, má umelé kolenné kĺby, umelý ramenný kĺb, vysoký krvný tlak. Zle vidí (makulárna degenerácia), puchnú jej nohy, chodí s rolátorom ale len po byte. Nedokáže stáť bez opory, duševne je v poriadku (bez demencie), priateľská a komunikatívna, pokojný charakter, zje všetko. Klientka žije na hornom poschodí väčšieho starého domu priamo v centre malého predmestia BERNECK (450 obyvateľov) mesta ALTENSTEIG (10 800 obyvateľov, vzdialené asi 3 km). V tom istom dome, na inom poschodí, žije jej neter. Súčasťou domácnosti je aj kocúr, o ktorého sa stará neter.

 

 

Náplň práce:
Kompletné upratovanie (varenie, pranie, upratovanie, ...), nákupy s neterou (má auto), pomoc s každodennými činnosťami (vyzdvihnutie / prinesenie vecí, obliekanie / vyzliekanie, ...), pomoc s kúpaním raz týždenne (s vaňovým zdvihákom). Robiť spoločnosť klientke, prijímať a obslúžiť jej prípadných návštevníkov, spoločné spoločenské hry s klientkou.

  

Mám záujem Máte otázku ?