NL 188 HOLANDSKO -Waalre blízko Eindhoven

Základné informácie

Holandsko -Waalre blízko Eindhoven
Nástup : 17.1.2024
Plat: 2100€/ netto/mesiac
Bonus za cestu :150€ /po odpracovaní 2 mesiacov
Turnus : 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Ubytovanie : Voľne stojaci rodinný dom v pokojnom susedstve s okolitými záhradami. Opatrovateľka má vlastnú izbu, kúpeľňa spoločná s klientom .
Voľno : 2 dni v týždni -pondelok , streda + denné prestávky
Požiadavky: žena 30-60 rokov , skúsená , trpezlivá , milá, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni ,skúsenosti s Parkinson ,  vodičský preukaz -k dispozícií je MV s automatickou prevodovkou .
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, PD A1, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž 77 rokov (1946) 180 cm / 95 kg
Diagnóza: MSA -forma Parkinson , rečové problémy , obmedzená mobilita , riziko pádu
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

Popis klienta:  klient  žije sám v dome vo vidieckej oblasti blízko Eindhovenu ,má manželku a 2 synov, ktorí ho často navštevujú.Pánovi  bola diagnostikovaná MSA, čo je forma Parkinsonovej choroby. Obmedzený je len fyzicky , psychicky je na tom stále dobre . V dôsledku svojej diagnozy má problémy s rečou a vyjadrovaním ale rozumie veľmi dobre. Chce mať  kontrolu nad vlastným životom a zostať , čo najviac samostatný.Je dôležité , aby to opatrovateľka chápala a dala mu priestor cítiť sa nezávisle. Tiež nerád žiada o pomoc.  Bohužiaľ občas spadne, dokáže sa postaviť späť, pretože má silné ruky. Dom klienta je upravený  a prispôsobený podľa jeho potrieb. K dispozícii je niekoľko invalidných vozíkov, chodítko , sprchovacie kreslo a schodiskový výťah.Klient rád chodí na prechádzky , pozerá televízor , číta a hrá puzzles .
Pracovná náplň:   asistencia a podpora v denných aktivitách , pomoc s osobnou hygienou,  pomoc s  obliekaním, umývanie , príprava jedla-varenie   , pranie , žehlenie , spoločnosť počas dňa

Mám záujem Máte otázku ?