NL 189 HOLANDSKO -Hoogvliet Rotterdam

Základné informácie

Holandsko -Hoogvliet Rotterdam
Nástup :16.10.2023
Plat: 2100€ /mesiac
Cestovný bonus : 100€ /po dvoch mesiacoch

Turnus : 2-3 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena od  30-55 rokov , skúsená , trpezlivá , milá, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni , skúsenosti s podobnou diagnózou
Ubytovanie : samostatná izba -kúpeľna spoločná s klientkou
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, PD A1, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena (88 rokov)
Diagnóza: demencia, zmätenosť  , incontinencia , výpadky pamäte
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: nie

Popis klienta:  klientka má 88 rokov , žije sama v mestkej časti Rotterdamu- Hoogvliet v apartmáne na prízemí . Rodina žije ďaleko a preto  potrebuje dohľad,  osobnú asistenciu a podporu v denných aktivitách . Má diagnostikovanú demenciu, výpadky pamäte a problémy s mobilitou . V noci sa budí ide do obývačky  alebo ide sama na toaletu. Pani je  milá, priateľská ,ale vie byť aj veľmi tvrdohlavá ako je známe pri tejto diagnoze  . Nosí plienky, ale vie ísť aj na toaletu . Má zubnú protézu, ktorú jej treba pomôcť umývať . Pani je potrebné pomocť pri jedení a niekedy aj  krmiť.
Pracovná náplň:   asistencia a podpora v denných aktivitách , pomoc s osobnou hygienou, pomoc s  obliekaním, umývanie , príprava jedla-varenie   , pranie , žehlenie , spoločnosť počas dňa , nákupy