NL 118 HOLANDSKO - Vleuten (Utrecht)

Základné informácie

Holandsko - Vleuten (Utrecht)
Nástup: 24.10.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Bonus na cestu EUR 
Bonus za vianočné sviatky 150 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk
Vodičský preukaz: je výhodou
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom so záhradou

Samostatná izba: áno 
Internet: áno - WI-FI
Ostatné info: od 25-60 rokov, anglický jazyk, nefajčiarka, priateľská, trpezlivá,  empatická, je potrebný opatrovateľský kurz/skúsenosť, vodičský preukaz je výhodou.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 dni v týždni + denné prestávky

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 88 rokov
Diagnóza: Demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

Popis klienta:
muž, 88 rokov, Demencia, má problémy s chôdzou. Nedávno sa začal prechádzať aj mimo domu, preto sa rodina rozhodla, že potrebuje opatrovateľku, ktorá dá na neho pozor. Klient nechce chodiť na vozíku, preto mu treba pri chôdzi pomáhať. Je potrebné, aby na neho  niekto neustále dohliadal. Klient potrebuje pomôct s osobnou hygienou a starostlivosťou. Klient je inkontinentný. Opatrovateľka  musí dohliadať na to, aby klient cez deň dostatočne jedol a pil a taktiež dodržiavať denný harmonogram. Klient rád pozerá TV, sedí na záhrade, počúva hudbu. Rodina by ocenila, aby opatrovateľka motivovala klienta k rôznym aktivitám, logickým hrám a podobne.

 

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, osobnou hygienou, organizácia dňa, denné aktivity, prechádzky von, podávanie liekov, varenie, jednoduché domáce práce, pranie, žehlenie. 

  

Mám záujem Máte otázku ?