NL 117 HOLANDSKO - Amstelveen (Amsterdam)

Základné informácie

Holandsko - Amstelveen (Amsterdam)
Nástup: 15.11.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 15.11.-20.12.2020
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk
Vodičský preukaz: áno, aktívna šoférka (Automat)
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom so záhradou vo vidieckom prostredí

Samostatná izba: áno 
Internet: áno - WI-FI
Ostatné info: od 25-60 rokov, anglický jazyk, nefajčiarka, aktívna šoférka (automat), priateľská, trpezlivá,  empatická, je potrebný opatrovateľský kurz/skúsenosť.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 celé dni v týždni

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 84 rokov
Diagnóza: Alzheimer
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: pes (pudlík)

 

 

 

Popis klienta:
muž 84 rokov, Alzheimer. Klient býva občas dezorientovaný a stráca pojem o čase. Uvedomuje si svoju diagnózu a je to pre neho ťažké. Preto rodina hľadá opatrovateľku, ktorá má s toutou diagnózou skúsenosť a vie pochopiť ako sa klient cíti. Opatrovateľka by klienta nemala do ničoho nútiť, ale skôr motivovať, aby činnosti vykonával sám. Klient je stále dosť sebestačný, vie sa osprchovať, umyť si zuby, obliecť sa atď. Ale vždy je potrebné aby opatrovateľka na neho dohliadala. Klient je mobilný, napriek tomu že má nefunkčné koleno. Užíva lieky od bolesti. Po dome používa barlu, na vonku invalidný vozík. Klient dobre a dlho spí, občas potrebuje ísť na toaletu. V dome býva s manželkou ktorá je samostatná. Majú psíka (pudlík) o ktorého sa opatrovateľka nestará. Klient rád chodí na prechádzky, rád sa vozí autom, ide na kávu, na koncert, manželka sa rada pridá, Majú 2 dcéry, ktoré sú nápomocné. K dispozícii je auto s automatickou prevodovkou.

 

 

Náplň práce:
Asistencia pri osobnej hygiene, obliekanísprchovaní, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pranie, nakupovanie, šoférovanie

  

Mám záujem Máte otázku ?